Mołdawia wymęczyła Polaków we Wrocławiu [zdjęcia]

Mariusz Kruczek
Zobacz zdjęcia z wrocławskiego meczu reprezentacji Polski.
Zobacz zdjęcia z wrocławskiego meczu reprezentacji Polski. Dawid Antecki

11 września reprezentacja Polski zwyciężyła z Mołdawią we Wrocławiu 2:0 (Zobacz: Mecz Polska - Mołdawia [relacja]). Biało-czerwoni walczyli o cenne punkty w ramach eliminacji do mundialu w 2014 roku.

Chociaż przeciwnicy są znacznie niżej notowanym zespołem, zwycięstwo nie przyszło łatwo. Prowadzenie Polakom dał Kuba Błaszczykowski w 31. minucie z rzutu karnego. W 81. minucie Wawrzyniak udowodnił, że reprezentanci nie potrzebują pomocy sędziego do strzelania bramek.

Ostatecznie po dwóch meczach z dorobkiem 4 punktów Polska zajmuje 3. miejsce w grupie H.

Zobacz: Zdjęcia z meczu Polska - Mołdawia we Wrocławiu