Minimalne zwycięstwo szczypiornistów Śląska Wrocław [zdjęcia]

Marek Spisak
Piłkarze ręczni podejmowali u siebie MKS Kalisz. Wynik do ostatnich minut był nierozstrzygnięty.

Szczypiorniści Śląska Wrocław podejmowali u siebie piłkarzy MKS Kalisz w ramach rozgrywek pierwszej ligi. Grupa wiernych choć niezbyt licznych kibiców miała nadzieje na niezły mecz.

W zaciętym i wyrównanym meczu każda z drużyn walczyła o zwycięstwo. W drugiej połowie gościom udało się nawet objąć prowadzenie. Szczęśliwie piłkarze Śląska najpierw doprowadził do wyrównania, a w ostatniej minucie ponownie wyszli na prowadzenie. Mecz zakończył się wynikiem 29:28 dla Śląska.

Tradycyjnie wśród kibiców zgromadzony w hali Orbita rozlosowano klubowe gadżety.