Miedź Legnica - Śląsk Wrocław 0:3 - bez litości w CLJ [ZDJĘCIA]

Mateusz Różański
Juniorzy starsi Akademii Piłkarskiej Miedzi Legnica w ramach rozgrywek CLJ U-19 podejmowali na własnym terenie Śląsk Wrocław. Aktualny lider tabeli wyjechał z Legnicy z kompletem punktów pokonując legniczan 3:0

Mecz pomiędzy Miedzią Legnica i Śląskiem Wrocław był wyrównany prawie do końca pierwszej połowy. Prawie, ponieważ w 44 minucie sędzia dopatrzył się faulu w legnickim polu karnym na jednym z zawodników Śląska i podyktował „jedenastkę”. Michał Piotrowski był bardzo bliski obrony, ale piłka ostatecznie znalazła się w siatce. W drugiej części Śląsk szybko zdobył kolejnego gola, a w 63 minucie było już 3:0. Taki wynik utrzymał się do końca meczu.

Miedź Legnica – Śląsk Wrocław 0:3 (0:1)

Miedź Legnica: Piotrowski - Stanuszek, Sutor, Chudzik, Bartłomiejczak, Kisiel, Sobkowiak(85 Dymarski), Cukier(79 Frankowski), Śliwiński, Wolan, Kobyliński.