Mecz Śląsk Wrocław - Wisła Kraków [Relacja Na Żywo]

Mariusz Kruczek
śląsk wrocław wisła kraków relacja| śląsk wisła transmisja| śląsk wisła dojazd| śląsk wisła wideo| śląsk wisła youtube| śląsk wisła bramki Łukasz Żołądź
25 listopada Śląsk przegrał z Wisłą Kraków na stadionie we Wrocławiu 0:1. Zobacz: relację, transmisję, dojazd, doping, wideo.

Mecz Wisła Kraków - Śląsk Wrocław [relacja na żywo]

MECZ WISŁA KRAKÓW - ŚLĄSK WROCŁAW. BÓJ O MISTRZA - 6 MAJA 2012

25 listopada na Stadionie Miejskim we Wrocławiu Śląsk podejmował Wisłę Kraków. W hicie 15. kolejki Ekstraklasy zmierzyli się aktualny mistrz i wicemistrz Polski.

Spotkanie obejrzał komplet widzów na stadionie przy al. Śląskiej.

RELACJA NA ŻYWO MECZ ŚLĄSK WROCŁAW - WISŁA KRAKÓW

godz. 22.20
Piłkarzom Śląska Wrocław nie udało się zmienić rezultatu spotkania. WKS przegrał z Wisłą 0:1. Wicemistrzowie musieli uznać wyższość mistrzów Polski.

godz. 22.15
Trybuny skandują: "O Śląsku, tylko zwycięstwo". Choć część kibiców opuszcza już stadion. Do końca spotkania zostało pięć minut.

godz. 22.05
15 minut przed końcem na boisko wszedł Voskamp za Sebastiana Milę. Czy jedyny, jak dotychczas, strzelec bramki na Stadionie Miejskim, odmieni losy tego meczu?

Zobacz: Zdjęcia z meczu Śląsk - Wisła

godz. 21.55
Na trybunie B pojawiły się dwie sektorówki. Najpierw kibice pokazali orła i zaczęli skandować: "Gdzie jest orzeł?". Potem trybunę przykryło płótno z przekreślonym sierpem i młotem, na którym widniał napis: "Precz z komuną".

godz. 21.45
Po zdobyciu bramki Wisła Kraków cofnęła się na własną połowę. Śląsk próbuje grać atak pozycyjny.

godz. 21.35
Rozpoczęła się druga połowa. Po faulu Soboty sędzie podyktował rzut karny. Boguski jedenastkę zamienia na bramkę. Śląsk przegrywa z Wisłą 0:1.

godz. 21.18
Na płycie boiska pojawiły się maskotki Euro 2012, zapraszają 2 grudnia na wrocławski Rynek, gdzie będzie można oglądać losowanie grup Mistrzostw Europy.

godz. 21.15
Przerwa. W końcówce pierwszej połowy Śląsk zyskał lekką przewagę. Mecz może się podobać. Obie drużyny grają ofensywnie.

godz. 21.05
Sobota wpada w pole karne, oddaje strzał z ostrego kąta, myli się o centymetry.

godz. 20.55 Kelemen interweniuje w akcji sam na sam. W odpowiedzi Sobota podaje na 19 metr Mili, ale ten uderza zdecydowanie za lekko. Mecz w szybkim tempie.

godz. 20.50
Diaz próbował z 19 metrów, ale bramkarz Wisły był na posterunku. Wisła szybko kontruje. Drużyny grają "cios za cios". Bramka wisi w powietrzu.

godz. 20.40
Kibice śpiewają: "Wisła i Śląska lalala...". Piłkarze nie są jednak tak "przyjaźnie" nastawieni. Wisła oddała już trzy strzały na bramkę Kelemena.

godz. 20.30
Rozpoczął się "mecz przyjaźni". Kibice zaśpiewali: "Jak długo na Wawelu..."

godz. 20.20
Kibice zaprezentowali nową sektorówkę na sektorze B. Fani nie skorzystali ze śpiewników, nieliczni zaśpiewali hymn Śląska.

godz. 20.15
Nie wszyscy są ubrani w barwy Śląska Wrocław.

godz. 20.00
Coraz więcej kibiców na wrocławskiej arenie.

godz. 19.40
Pojawili się piłkarze Śląska Wrocław. Trybuny krzyczą: "WKS, WKS, WKS!"

godz. 19.30
Na murawę wybiegli piłkarze Wisły Kraków. Trybuny przywitały zawodników donośnym: "Jazda, jazda, Biała Gwiazda".

godz. 19.00

Na kibiców czekają śpiewniki.

godz. 18.30
Bramy stadionu zostały otwarte. Pierwsi kibice wchodzą na arenę. Doping zaczął się już w tramwajach i autobusach.

godz. 17.00
Kibice Wisły obstawiają 1:0 dla ekipy z Krakowa. Jaki Wy wynik obstawiacie?

godz. 16.45

Na Rynku coraz więcej kibiców obu zespołów. Słychać przyśpiewki: "Śląsk, Wisełka, Lechia Gdańsk", "Jazda, jazda Biała Gwiazda".
godz. 16.00

Kibice z Krakowa w drodze na Stadion Miejski odwiedzają wrocławski Rynek. Czekają na przyjaciół ze Śląska Wrocław.

PRZED MECZEM:

"Ścigany" Orest Lenczyk

Konferencja prasowa Oresta Lenczyka przed meczem Śląsk Wrocław - Wisła Kraków

**

INFORMACJE NA TEMAT MECZU ŚLĄSK WROCŁAW - WISŁA KRAKÓW**

TRANSMISJA MECZU ŚLĄSK WROCŁAW - WISŁA KRAKÓW W TELEWIZJI

Spotkanie będzie transmitowane na kanale Canal + Sport oraz Polsat Futbol. Początek transmisji na żywo o godz. 20.30. Relacje i transmisje online:Śląsk - Wisła online

Śląsk Wrocław - Wisła Kraków: Kolejny mecz przyjaźni 25 listopada

Ustalony został terminarz 15. kolejki Ekstraklasy. Śląsk Wrocław zagra z Wisłą Kraków na Stadionie Miejskim w piątek, 25 listopada, o godz. 20.30.
Dojazd na stadion i mecz Śląska Wrocław z Wisłą Kraków

Zobacz, jak dojechać na Stadion Miejski we Wrocławiu - dodatkowa komunikacja miejska, autobusy i tramwaje specjalne.

Fotoprzewodnik po Stadionie Miejskim we Wrocławiu

Przewodnik fotograficzny przygotowany przez klub Śląsk Wrocław, który pomoże zapoznać się z zasadami funkcjonującymi na Stadionie Miejskim.
Nie bądź "zielony", kibicuj Śląskowi na zielono!

25 listopada 42 tys. osób obejrzy we Wrocławiu mecz Śląska z Wisłą. O tym jak kibicować rozmawiamy z prezesem Stowarzyszenia Wielki Śląsk.

Śląsk Wrocław - Wisła Kraków znowu przy pełnych trybunach. Szykuje się sensacja polskiej ligi

Kolejne spotkanie na Stadionie Miejskim obejrzy komplet widzów. Tego w polskiej lidze jeszcze nie było.