Mecz Śląsk - Legia. Puchar Polski dla Warszawy [wideo]

8 maja Śląsk Wrocław wygrał na wyjeździe z Legią Warszawa 0:1 w ...
8 maja Śląsk Wrocław wygrał na wyjeździe z Legią Warszawa 0:1 w ... foto za YouTube
8 maja Śląsk Wrocław wygrał na wyjeździe z Legią Warszawa 0:1 w finale Pucharu Polski. Ale puchar przypada Legii.

MECZ BENFICA - CHELSEA TRANSMISJA ONLINE, TV. FINAŁ LIGI EUROPY

Pierwszego gola w dzisiejszym meczu Śląsk zawdzięcza Michałowi Żewłakowowi z Legii, który strzelił samobójczą bramkę już w pierwszych minutach spotkania.

W 15 minucie znów zrobiło się gorąco, powinno być 2:0 dla Śląska. Legia przeważała, ale z doskonałą kontrą wyszedł WKS. W polu karnym piłkę dostał Sobota, zmylił obrońcę, ale strzelił prosto w bramkarza.

W dalszej części spotkania Śląsk wiele razy nie wykorzystywał okazji do bramki. Ale kibice nie zawiedli, przygotowując bardzo gorący doping.

Tak więc pomimo dzisiejszej przegranej Legia Warszawa sięgnęła po trofeum, bo w pierwszym spotkaniu wygrała 2:0.

Wyjściowe składy obu klubów:

Legia Warszawa: Wojciech Skaba - Artur Jędrzejczyk, Michał Żewłakow, Tomasz Jodłowiec, Marko Suler - Ivica Vrdoljak, Janusz Gol - Jakub Kosecki, Tomasz Brzyski - Władimer Dwaliszwili, Marek Saganowski.

Śląsk Wrocław: Rafał Gikiewicz - Krzysztof Ostrowski, Adam Kokoszka, Rafał Grodzicki, Tadeusz Socha - Marcin Kowalczyk, Dalibor Stevanović - Piotr Ćwielong, Sebastian Mila, Mateusz Cetnarski - Waldemar Sobota.