Mecz Polska - Słowacja 0:2 [Zdjęcia]

Mecz Polska - Słowacja
Mecz Polska - Słowacja Damian Mękal/damianmekal.pl
W piątek (15 listopada) polska reprezentacja przegrała mecz towarzyski ze Słowacją na stadionie we Wrocławiu 0:2. Zobaczcie zdjęcia.

Pierwszy mecz polskiej reprezentacji pod wodzą nowego trenera Adama Nawałki miał przynieść wielką zmianę. W zwycięstwo najbardziej wierzyli kibice, którzy całkowicie zapełnili Stadion Miejski we Wrocławiu. Na trybunach pojawiło się ponad 42 tys. ludzi.

Spotkanie rozpoczęło się o godz. 20.45, jednak z każdą minutą było tylko gorzej. Mieliśmy gigantyczne braki w obronie, Artur Boruc czterokrotnie bronił bramki biało-czerwonych w sytuacji sam na sam. Polacy nie strzelili nawet honorowego gola. Tymczasem Słowacy już w 31. minucie zapewnili sobie prowadzenie. Drugi strzał padł osiem minut później.

Kibice są teraz tak zrezygnowani, że mało kto ma ochotę śpiewać "nic się nie stało". Bo przecież się stało.