Mecz Polska - Czechy we Wrocławiu (ZDJĘCIA, WYNIK, FILM)

AS
POLSKA - CZECHY - WROCŁAW - 17.11.2015, WYNIK 3:1
POLSKA - CZECHY - WROCŁAW - 17.11.2015, WYNIK 3:1 Paweł Relikowski
Polska - Czechy - mecz towarzyski we Wrocławiu od początku układał się po myśli Polaków. Już w trzeciej minucie meczu Polska - Czechy Arkadiusz Milik trafił do bramki rywali, po świetnym dośrodkowaniu Kapustki. Później, w 11. minucie, Tomasz Jodłowiec poprawił wynik. W drugiej połowie padła kolejna bramka dla Polaków, którzy wygrali spotkanie 3:1. Zobacz zdjęcia z meczu Polska - Czechy we Wrocławiu.

Polska - Czechy to mecz w jakim nie zagrały gwaizdy polskiej reprezentacji. Na murawie zabrakło Roberta Lewandowskiego, Grzegorza Krychowiaka, Jakuba Błaszczykowskiego i Łukasza Fabiańskiego. Mimo tego, po 11 minutach gry, Polska prowadziła z Czechami 2:0. Im dłużej trwał mecz tym bardziej rozkręcała się reprezentacja Czech. Skutkiem tego w 41. minucie Ladislav Krejci strzelił gola kontaktowego. Pierwsza połowa meczu zakończyła się wynikiem 2:1.

W drugiej połowie Polacy podnieśli wynik na 3:1. Wszystko za sprawą bramki Kamila Grosickiego, jaka wpadła w 71. minucie. Na murawie pojawił się w 78. minucie Sebastian Mila.