Mecz Buducnost Podgorica Śląsk Wrocław [Relacja Na Żywo, Transmisja Tv I Online, Bramki, Wideo]

Mariusz Kruczek
18 lipca o godz. 20:45 rozpoczyna rywalizację o Ligę Mistrzów.
18 lipca o godz. 20:45 rozpoczyna rywalizację o Ligę Mistrzów. Tomasz Trybus/archiwum MM
Śląsk Wrocław wygrał 2:0 z Buducnost Podgorica. Zobacz relację.

MECZ ŚLĄSK WROCŁAW HELSINGBORGS IF [TRANSMISJA, RELACJA ONLINE, ZDJĘCIA, BRAMKI]

18 lipca mistrz Polski rozpoczął grę w europejskich pucharach. W II rundzie eliminacji na drodze Śląska Wrocław do Ligi Mistrzów stanął Buducnost Podgorica. Pierwsze spotkanie zostało rozegrane w stolicy Czarnogóry. Rewanż piłkarze zagrają 25 lipca na Stadionie Miejskim we Wrocławiu.

RELACJA Z MECZU BUDUCNOST PODGORICA ŚLĄSK WROCŁAW NA ŻYWO

godz. 22:38
Wrocławianie uzyskali korzystny wynik przed rewanżem. Gra mistrza Polski jednak pozostawia wiele do życzenia. Podopieczni Oresta Lenczyka popełnili sporo błędów w obronie. Brakowało też dokładności w podaniach.

Buducnost Podgorica - Śląsk Wrocław 0:2

godz. 22:24
Beck Junior zobaczył czerwoną kartkę za faul na Gikiewiczu. Co ciekawe, zawodnik Buducnostu wszedł na boisko niespełna pięć minut temu. Śląsk gra w przewadze.

godz. 22:14 W 70. min. na boisku pojawił się Sylwester Patejuk za Mateusza Cetnarskiego.**

W grze obu ekip sporo chaosu i niedokładności. Druga stracona bramka wyraźnie ostudziła ataki Czarnogórców. Śląsk kontroluje przebieg drugiej połowy.

godz. 21:50
Świetny początek drugiej odsłony spotkania dla Śląska Wrocław. W 48. minucie sędzia podyktował rzut karny za zagranie ręką w polu karnym zawodnika Buducnostu.

Do jedenastki podszedł kapitan wrocławian. Sebastian Mila pewnie pokonał bramkarza gospodarzy.

godz. 21:30 Koniec pierwszej połowy. To nie było porywające 45 minut. Tempo gry nie jest szybkie. Obie drużyny popełniają sporo błędów w obronie.

Buducnost gra bardzo ofensywnie, ale to Śląsk Wrocław jest bardziej skuteczny. Mistrz Polski zdobył cenną bramkę i broni korzystnego wyniku.

godz. 21:05 W 19. minucie bramkę dla mistrza Polski strzela Rok Elsner. Po dośrodkowaniu Waldemara Soboty pomocnik Śląska głową pokonał bramkarza Buducnostu.

Buducnost Podgorica - Śląsk Wrocław 0:1**
godz. 21:00**

Gospodarze dominują na boisku i groźnie atakują wrocławian.

godz. 20:45

Śląsk Wrocław rozpoczął przygodę w eliminacjach Ligi Mistrzów.

__godz. 20.00

Ze złej strony zaprezentowali się kibice Buducnostu. Byli agresywni wobec gości z Polski. Doszło do kilku incydentów, ucierpiał w nich Michał Mazur, rzecznik Śląska Wrocław. (Czytaj więcej: Awantury kibiców w Podgoricy. Pobito rzecznika Śląska Wrocław).

ZOBACZ INFORMACJE NA TEMAT MECZU BUDUCNOST PODGORICA ŚLĄSK WROCŁAW

Transmisja meczu Buducnost Podgorica - Śląsk Wrocław na żywo i online

Pierwsze spotkanie Śląska Wrocław w eliminacjach do Ligi Mistrzów będzie można obejrzeć w TVP 1 oraz w internecie.

Śląsk Wrocław w piekle zagra o Ligę Mistrzów

"Orest ukręci bat z niczego" - kibice oceniają szanse Śląska przed dzisiejszym meczem z Buducnost Podgorica w Czarnogórze.

Orest Lenczyk o meczu z drużyną Buducnost Podgorica: Chciałbym, żeby warunki pogodowe nie decydowały o postawie piłkarzy Śląska

Barbarzyńcy z Czarnogóry przyjadą do Wrocławia

Ultrasi Buducnost Podgorica słyną z efektownych opraw meczowych.

Przed meczem z drużyną z Czarnogóry Śląsk Wrocław 17 lipca trenował na stadionie w Podgoricy.