Marina Kleczków zaprasza na plażę!

Materiał promocyjny Marina Kleczków
Marina Kleczków przy ul. Pasterskiej 2b we Wrocławiu znajduje się na terenie starego Kąpieliska Różanka. To jedyny beach bar we Wrocławiu, który posiada strefy zadaszone mieszczące się w historycznym ośrodku wypoczynkowym, zaprojektowanym przez Richarda Konwiarza odpowiedzialnego m. im. za Wrocławski Stadion Olimpijski. W jego przyziemiu zlokalizowany jest również bar, a na piętrze toalety dla gości.

Cały beach bar wystrojem nawiązuje do stylu marynistycznego: nad głowami gości rozpostarte są żagle przeciwsłoneczne, przez całą strefę ciągnie się pomost, na piasku rozstawione są łodzie w których można spędzić wieczór. Bar wykończony jest na wzór dziobu statku, motywy żeglarskie dopełniają całości. W skrzydłach budynku zaplanowano również miejsca dla gości przy stolikach: jedna w całości poświęcona tematyce żeglarskiej, w drugiej planowana jest sezonowa galeria sztuki.

Na Marinie Kleczków organizowane będą wydarzenia muzyczne - piątkowe wieczory z DJem, oraz sobotnie koncerty organizowane przy współpracy z Vertigo Jazz Club & Restaurant. Zaplanowane są także koncerty w ramach Vertigo Summer Vibes Festival oraz Vertigo Summer Jazz Festival, ale to nie wszystkie atrakcje jakie w tym sezonie odbywać się będą na beach barze.

Za ofertę barową odpowiadają doświadczeni barmani pod których okiem nasz młody zespół może w godzinach popołudniowych zaprosić na koktajle, wyśmienite kawy i orzeźwiające napoje. Na barze można dostać również lody, a w niedalekiej przyszłości pojawi się także oferta jedzeniowa.

Na Marinie Kleczków zacumował foodtruck Bratwursty.

Więcej na:
Facebook: https://www.facebook.com/marinakleczkow
Instagram: https://www.instagram.com/marinakleczkow

Dodaj ogłoszenie