Kuszczak na Ligę Mistrzów?

(MIK)
Kolejny - już ósmy - występ w Manchesterze United zaliczył Tomasz Kuszczak. Tym razem puścił bramkę (Brynjar Gunnarsson trafił głową nie do obrony) w meczu Pucharu Anglii, a Czerwone Diabły tylko zremisowały na własnym ...

Kolejny - już ósmy - występ w Manchesterze United zaliczył Tomasz Kuszczak. Tym razem puścił bramkę (Brynjar Gunnarsson trafił głową nie do obrony) w meczu Pucharu Anglii, a Czerwone Diabły tylko zremisowały na własnym boisku z Reading 1:1. To oznacza, że o tym kto awansuje do ćwierćfinału zdecyduje powtórka na boisku beniaminka. W Manchesterze wszyscy żyją już jednak wtorkowym meczem Ligi Mistrzów z Lille. Jeśli Edwin van der Sar nie wyzdrowieje na tę potyczkę, to Kuszczak zaliczy debiut w Champions League.
Swojego dorobku bramkowego niespodziewanie nie miał szansy powiększyć Grzegorz Rasiak. Nasz rosły snajper zasiadł na ławce rezerwowych Southamptonu w meczu z Barnsley. Święci nie mieli jednak problemów z wygraną. Zwyciężyli 5:2, po hat-tricku pomocnika Andrew Surmana. Rasiaka w pierwszym składzie zastąpił Marek Saganowski, ale nic ciekawego nie zaprezentował. Został zmieniony w 78 minucie. Rasialdo pojawił się na boisku na na ostatnie dwie minuty.
Bramkę zdobył za to Rafał Grzelak, powtarzając swoje osiągnięcie z zeszłego tygodnia. W sumie lewoskrzydłowy Boavisty ma na koncie trzy trafienia. Tym razem zdobył gola w ligowym meczu z Vitorią Setubal (1:1). Oprócz niego całe spotkanie rozegrał także Przemysław Kaźmierczak. Krzysztof Kazimierczak znalazł się poza składem na mecz.