Kiełbaski dla zwycięzców

(im)
Polar wygrał pierwszy sparing. Skuteczni Anioł i Lis Aż jedenaście bramek padło w sparingu Polaru z opolskim czwartoligowcem LZS-em Starościn. Wygrali wrocławianie 7:4 (3:0).

Polar wygrał pierwszy sparing. Skuteczni Anioł i Lis

- Wynik jak z hokeja, ale i warunki były zimowe. W pierwszej połowie wystawiliśmy najlepszą jedenastkę i nasza dominacja nie podlegała dyskusji. Później pojawili się rezerwowi. Gra się wyrównała, a gospodarze strzelili nam cztery gole. Kolejny mecz towarzyski chcemy rozegrać w sobotę. Być może dogadamy się z Tarczyńskim Trzebnica - powiedział nam Władysław Tronina, kierownik Polaru.
W Starościnie wicelidera III-ligi przyjęto bardzo dobrze. W nagrodę za zwycięstwo polarowcy mogli degustować pieczone kiełbaski.
Pisaliśmy już w sobotę, że działacze z Zakrzowa szukają klubów dla Łukasza Augustyniaka i Przemysława Boldta. Pozyskaniem tych piłkarzy zainteresowane są ekipy Górnika Jastrzębie, MOTOBI Kąty Wrocławskie i Heko Czermno. Ich transfery są raczej przesądzone, bo w Polarze na nadmiar pieniędzy nikt nie narzeka.

LZS Starościn 4
Polar Wrocław 7
do przerwy: 0:3.
Bramki dla Polaru: Anioł i Lis - po 2, Kalinowski, Boldt i Ogórek - po 1.
Polar (I połowa): Hryńczuk - Imianowski, Hirsz, Boldt, Ogórek - Kołodziej, Lis, Kalinowski, Kuszyk - Piątkowski, Augustyniak.
II połowa: Buchla - Jaskólski, Hirsz, Boldt, Zmyślony - Aleksander, Spaczyński, Kalinowski, Bielski - Anioł, Bobik.