2 z 11
Przesuń zdjęcie palcem
Oferta pracy: SPECJALISTA DS. MEDIÓW...
fot. pixabay/zdjęcie ilustracyjne

JEST PRACA! Zobacz oferty pracy we Wrocławiu i okolicy. Pensja? 10 tys. zł i więcej!

SPECJALISTA DS. MEDIÓW

Oferta pracy: SPECJALISTA DS. MEDIÓW
Numer oferty: StPr/21/6329
Numer w EURES: 1620@StPr/21/6329
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu

WARUNKI PRACY I PŁACY
Miejsce pracy: pl. Bema 2, 50-265 Wrocław
Zakres obowiązków: kreowanie i planowanie strategii kampanii marketingowych w mediach interaktywnych; wykorzystywanie potencjału mediów interaktywnych do powiększania znajomości marki i produktów; monitorowanie i aktywne reagowanie na informacje dotyczące marek i produktów firmy w Internecie; podejmowanie działań na rzecz optymalizacji prowadzonej interaktywnej kampanii, np. na Facebook, Twitter, Pinterest, Instagram, platformy blogowe itp.; aktualizowanie informacji oraz tworzenie strategii komunikacyjnych w ramach mediów interaktywnych; sporządzanie analiz i raportów w zakresie efektywności prowadzonych kampanii
Praca w godz. 9:00-17:00
Rodzaj umowy: umowa o pracę na czas nieokreślony
Wynagrodzenie brutto: 13 833 zł
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną

WYMAGANIA
Wymagania konieczne: wykształcenie wyższe (w tym licencjat), obsługa komputera i wykorzystanie internetu
Inne wymagania: minimum 2 lata doświadczenia zawodowego w marketingu internetowym, mediach cyfrowych

DANE PRACODAWCY
Pracodawca: GOOGLE POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Kontakt email: [email protected] lub tel. 795-524-922