2 z 21
Przesuń zdjęcie palcem
Wynagrodzenie brutto: 26 220 zł...
fot. Pixabay

Jest praca we Wrocławiu! Tutaj zarobisz powyżej 10 tys. zł! [NAJNOWSZE OFERTY, ZAROBKI]

KIEROWNIK SEKCJI

Wynagrodzenie brutto: 26 220 zł

Miejsce pracy: Bielany Wrocławskie

Zawód: Menedżer produktu (product manager), wymagany staż - lata: 15

Zakres obowiązków:
Realizacja strategii spraw regulacyjnych dla odpowiedniej kategorii lub kategorii i obszaru geograficznego. Odpowiedzialność za zgodność z przepisami i polityką portfela firmy. Opowiadanie stanowiskami regulacyjnymi w celu promowania i usuwania barier technicznych, umożliwiających realizacje strategii Snacking Made Right. Wykorzystanie ugruntowanych relacji z wiodącymi stowarzyszeniami handlowymi i agencjami rządowymi, aby komunikować nasze interesy i realizować zasady, programy regulacyjne i wymagania.

Rodzaj umowy: umowa o pracę na czas nieokreślony

Wymagania:
* wykształcenie wyższe chemia spożywcza;
* staż pracy min. 15-letnie doświadczenie w branży FMCG;
* umiejętność specjalność szkolenia: szkolenie z zakresu przywództwa;
* ukończony kurs technologii żywności na Instytucie Technologii Kraft Foods;
* języki: j. angielski biegły, hiszpański -biegły.

Kontakt z pracodawcą: 501 931 895
Sposób aplikowania: za pośrednictwem Powiatowego Urzędu Pracy we Wrocławiu

Oferty znajdziesz na kolejnych slajdach - możesz na nie przechodzić za pomocą gestów, strzałek lub kursora