JEMY NA STADIONIE vol.3! Smaczne pożegnanie lata z food truckami na Stadionie Wrocław

Materiał promocyjny Futraki
W ostatni weekend września błonia Stadionu Wrocław zamienią się w największą restaurację w mieście! 3 edycja imprezy Jemy na stadionie w stolicy Dolnego Śląska będzie wyjątkową okazją znalezienia w jednym miejscu przysmaków z niemal całego świata. Wszystko za sprawą kilkudziesięciu food trucków, które zaoferują wspaniałe dania reprezentujące kuchnie 5 kontynentów. Organizacja Futraki i Stadion Wrocław zapraszają na wyjątkowy piknik i smaczne pożegnanie lata.

Przez trzy dni (25, 26 i 27 września) wszystko co porusza się na dwóch, trzech albo czterech kołach będzie karmić i poić mieszkańców Wrocławia najbardziej wymyślnymi potrawami z całego świata. Pasjonaci dobrego jedzenia znajdą tutaj pyszne przystawki, dania główne, a także desery, kawę i zimne napoje.

Z pewnością nie zabraknie oryginalnych burgerów, świeżych frytek i wspaniałych potraw kuchni japońskiej, meksykańskiej, gruzińskiej, polskiej i wielu innych. Pizza, dania z woka, paluchy churros, pastrami, chilli con carne, guacamole, wrapy, naleśniki na słodko, a także wyśmienite tajskie lody, owoce w czekoladzie, mini pączki, to tylko niektóre potrawy, których można się spodziewać na największej kulinarnej imprezie we Wrocławiu.

Organizatorem zlotu są FUTRAKI, organizacja zrzeszająca kilkuset właścicieli food trucków oraz Stadion Wrocław. FUTRAKI współpracują z największymi pasjonatami kulinariów, którzy swoją miłością do kuchni od lat zarażają mieszkańców całej Polski. – Na wrocławskim stadionie będziemy gościć już po raz trzeci. To doskonałe miejsce na organizację rodzinnego pikniku pod gołym niebem. Poprzednie edycje Jemy na stadionie dowiodły, że mieszkańcy Wrocławia potrafią docenić dobre jedzenie. Zapraszamy na nasz wrześniowy event, na którym nie zabraknie kulinarnych nowości – mówi Krzysztof Bieńkowski, współorganizator zlotu.
Zlot „Jemy na stadionie” to: bogata oferta kulinarna, prestiżowa lokalizacja, piknikowy charakter eventu, promocja różnorodności smaków, dobrego i zdrowego jedzenia.

Food trucki zaparkują na parkingu przy Alei Śląskiej 1. Wstęp na wydarzenie jest wolny.

Jemy na stadionie:
12.00 – 21.00 w piątek
11.00 – 21.00 w sobotę
11.00 - 20.00 w niedzielę

Więcej informacji znajdziecie dołączając do wydarzenia na FB.

Dodaj ogłoszenie