Polecamy

Rzeczy klientów w workachW salonach, które otworzą się w nowym reżimie sanitarnym wszystkie rzeczy osobiste klientów będzie mogły być przechowywane tylko w osobnych workach, tak żeby żadna z tych rzeczy się ze sobą nie stykała
[4/16]

Jak wygląda wizyta u fryzjera i kosmetyczki? Oto nowe zasady

Rzeczy klientów w workach
W salonach, które otworzą się w nowym reżimie sanitarnym wszystkie rzeczy osobiste klientów będzie mogły być przechowywane tylko w osobnych workach, tak żeby żadna z tych rzeczy się ze sobą nie stykała. Nie powiesimy już normalnie kurtki na wieszaku i nie odstawimy do szafki torebki - wszystko musi być odpowiednio zabezpieczone i chronione.

Wizyta u fryzjera i kosmetyczki to coś, czego wyczekuje wiele osób na kwarantannie. Salony fryzjerskie i kosmetyczne już sa otwarte. Można korzystać z tych miejsc, ale pod wieloma warunkami. Bum na usługi fryzjerskie rozpoczął się 18 maja, wtedy bowiem rząd wprowadził 3 etap odmrażania gospodarki i luzowania obostrzeń. Zamknięcie zakładów fryzjerskich i kosmetycznych to efekt wybuchu epidemii koronawirusa. Wizyta u fryzjera, czy kosmetyczki wygląda dzisiaj zupełnie inaczej. Chodzi o nowy reżim sanitarny i zasady bezpieczeństwa.

Najnowsze wiadomości

reklama