Inwestycje mieszkaniowe we Wrocławiu. Te zostaną oddane w 2022 roku [CENY, LOKALIZACJE]

Andrzej Zwoliński
Andrzej Zwoliński
Blisko 4,5 tysiąca mieszkań w około 100 miejscach stolicy Dolnego Śląska. Oferta deweloperów budujących nowe osiedla, pojedyncze apartamentowce lub domki jedno i wielorodzinne wygląda imponująco. Wybraliśmy z ich ofert propozycje inwestycji już gotowych lub będących w realizacji z terminami oddania do użytku do końca 2022 roku. 

Średnia cena mieszkań sprzedawanych na rynku pierwotnym we Wrocławiu to 10 tysięcy złotych za metr kwadratowy. 

Inwestycje prezentujemy na kolejnych slajdach. Poszeregowaliśmy je (wraz z cenami jeżeli deweloper je ujawnił) od tych już ukończonych po realizowane, których ukończenie przewidziano do końca tego roku.
Blisko 4,5 tysiąca mieszkań w około 100 miejscach stolicy Dolnego Śląska. Oferta deweloperów budujących nowe osiedla, pojedyncze apartamentowce lub domki jedno i wielorodzinne wygląda imponująco. Wybraliśmy z ich ofert propozycje inwestycji już gotowych lub będących w realizacji z terminami oddania do użytku do końca 2022 roku. Średnia cena mieszkań sprzedawanych na rynku pierwotnym we Wrocławiu to 10 tysięcy złotych za metr kwadratowy. Inwestycje prezentujemy na kolejnych slajdach. Poszeregowaliśmy je (wraz z cenami jeżeli deweloper je ujawnił) od tych już ukończonych po realizowane, których ukończenie przewidziano do końca tego roku. Gazeta Wrocławska
Udostępnij:
Oferta deweloperów budujących nowe osiedla, apartamentowce lub domki jedno i wielorodzinne wygląda imponująco. Wybraliśmy najciekawsze.

Ruszyła budowa bariery na granicy polsko-białoruskiej

Wideo

Materiał oryginalny: Inwestycje mieszkaniowe we Wrocławiu. Te zostaną oddane w 2022 roku [CENY, LOKALIZACJE] - Gazeta Wrocławska

Dodaj ogłoszenie