Wybierz region

Wybierz miasto

  Relaksacja | Wiosenne przebudzenie

  Wrocławski Klub Formaty
  Wrocław, ul. Samborska/3-5, +48 71 789 33 20

  14:00 - 20:00 Niedziela, 1 marca

  • 45zł

  Zapraszamy na wyjątkowe spotkanie, podczas ktorego zbierzemy zgromadzoną energię i ukierunkujemy ją na właściwe tory. RELAKSACJA to całodniowe wydarzenie dla tych, ktorzy pragną aktywnie otrząsnąć się po zimowym spoczynku i z nową energią wejść w wiosenne przebudzenie.

  Jest to niezwykłe spotkanie, ktore we Wrocławskim Klubie Formaty odbywa się dwa razy do roku i tym razem mamy przyjemność zaprosić wszystkich do udziału w wiosennej odsłonie.

  Program jednodniowego wydarzenia obejmuje trzy etapy, następujące po sobie:

  Etap I - Relaks w ruchu - 90 minut

  W tej części rozluźnimy mięśnie i pozbędziemy się napięć poprzez relaksacyjne zajęcia ruchowe.
  Swobodne improwizacje ruchowe, automasaże, rozluźnienie mięśni ciała i twarzy oraz pobudzenie aktywności fizycznej wzmocnią i zintegrują nasze ciało, obniżą poziom stresu i poprzez ruchową stymulację - zwiększą poziom hormonow szczęścia.

  Etap II - Praca z oddechem - 120 minut

  Nauczymy się kontrolować i świadomie oddychać podczas uwalniającej sesji, podczas ktorej poznamy techniki, ktore następnie można będzie samodzielnie wykorzystywać w domu. Terapie oddechowe szczegolnie polecane są osobom bardzo aktywnym umysłowo, mającym skłonności do nadmiernego kontrolowania.

  Etap III - Kąpiel w dźwiękach - koncert mis i gongow tybetańskich - 60 minut

  Koncert mis i gongow tybetańskich to doskonałe zwieńczenie poprzednich dwoch blokow Relaksacji. Wibracje, ktore rezonują z naszym ciałem, wprowadzają w stan spokoju i harmonii. To podroż muzyczna wgłąb siebie, polegająca na skupieniu się w momencie tu i teraz.

  Po każdym z etapow następuje połgodzinna przerwa.

  Dodatkowe informacje:

  Prosimy wziąć ze sobą wygodny stroj sportowy, matę do ćwiczeń (jeśli nie posiadasz, będzie można skorzystać z dostępnych na miejscu), koc lub śpiwor (podczas sesji oddechowej ciało będzie się wychładzać, więc warto mieć czym się otulić), coś do jedzenia.

  Woda, kawa, herbata i skromny poczęstunek dostępne będą na miejscu.

  Ilość miejsc ograniczona. Zapisy pod nr telefonu 71 789 33 20 (wewn.1).

  Koszt udziału w wydarzeniu to 45 zł, opłaty można dokonać bezpośrednio w kasie Wrocławskiego Klubu Formaty (płatność wyłącznie gotowką) lub przelewem (w tytule wpisując Relaksacja, imię i nazwisko).
  Dodatkowo dla osob legitymujących się Wrocławską Kartą Seniora uczestnictwo w RELAKSACJI jest bezpłatne (ilość bezpłatnych miejsc ograniczona).

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Pamiętasz, jak się mieszkało w PRL-u? [QUIZ]