Wybierz region

Wybierz miasto

  Breslauer Thrash Fest III

  Ciemna Strona Miasta Oficjal rock/metal klub muzyczny
  Wrocław, ul. Pl. Wróblewskiego/3, +48 60 106 45 45

  19:00 - 23:39 Sobota, 18 listopada

  • Brak informacji o cenie

  THRASHING ANNIHILATION OVER BRESLAU!
  NA SCENIE PIEKŁO ROZPĘTAJĄ:

  Vulture - High Speed Metal (Nadrenia Połnocna-Westfalia, Niemcy) - High Speed Metal w wykonaniu tego młodego stażem kwartetu to metal najwyższego sortu. Gdyby nagrali swoje demo "Victim To The Blade" w 1984 roku teraz prawdopodobnie byliby stawiani w jednym rzędzie obok klasykow speed metalu takich jak Razor czy Exciter. Aktualnie VULTURE pracuje nad debiutanckim longplayem, ktory najprawdopodobniej ukaże się dzięki High Roller Records, wytworni, ktora jest kolejnym potwierdzeniem jakości muzyki tworzonej przez Niemcow. WE ALL ARE VICTIM TO THE BLADE!

  Nuctemeron (Chemnitz, Niemcy) - Speed metal grany przez tą trojkę wyznającą czysty oldschool to oczywisty hołd dla teutońskich legend z Destruction i Sodom przyprawiony nieco klasycznym black metalowym klimatem. Skora, ćwieki, łańcuchy i odwrocone krzyże - cały elementarz prawdziwego metalu jest zawarty w wyposażeniu niemieckiej hordy, dlatego chyba nie trzeba specjalnie zachęcać do zobaczenia ich na żywo!
  Bestiality (Raszyn) - Bestial Black Thrash grany przez tą hordę od 2013 roku to mix prawdziwego Black Metalu i teutońskiego Thrashu, żeby nie szukać daleko ich muzykę porownać można chociażby do takich klasykow gatunku jak Destroyer 666 czy Nifelheim. SEE THE VISIONS OF DOOM!
  Hellcurse (Łodź) - Blackspeedowy terror, jaki niesie ze sobą muzyka Hellcurse poki co został na żywo uwolniony tylko raz. Występ tej młodej hordy na BTFIII będzie dopiero ich drugim koncertem w ciągu dwuletniej kariery, a poki co nie zapowiada się, żebyśmy szybko zobaczyli ich w Polsce ponownie!

  Truchło Strzygi (Raszyn) - Młode kommando spod Warszawy kontynuujące dziedzictwo Toma Warriora i dwoch legendarnych zespołow, w ktorych grał - Hellhammer oraz Celtic Frost. Speed metal wymieszany z pierwszofalowym blackiem reprezentowanym przez dwie wymienione wcześniej kapele, czy też legendy takie jak Venom / Sarcofago.
  Savager (Wrocław) - Zespoł dzielnie walczący w imię staroszkolnego, prawdziwego Heavy Metalu. Maniacy Running Wild, Saxona czy Accept na pewno nie będą zawiedzeni ich występem!

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Czy potrafiłbyś żyć w małym miasteczku? [QUIZ]