Hasco-Lek Maraton 2012 przebiegł przez Wrocław [zdjęcia użytkownika]

Marek Spisak
15 września odbył się 30. maraton Wrocław. Startujący przebiegli ponad 42 kilometry wzdłuż ulic Wrocławia.

Maraton Wrocław 2012. Zobacz zdjęcia

Pogoda dopisała startującym w tym roku maratończykom. Nie padał deszcz, a temperatura była idealna dla biegaczy. Mimo to nie wszyscy mieli siłę by dotrzeć na metę. Na trasie natomiast wszyscy uczestnicy zebrali zasłużone brawa od licznie zgromadzonych wrocławian, którzy dopingowali biorących udział w maratonie biegaczy. Podium zostało zdominowane przez Kenijczyków, którzy zdobyli wszystkie trzy medalowe miejsca. Przypominamy, że zwyciężył Edwin Kirui z czasem 2:15:32.

Poniżej prezentujemy fotogalerię z Maratonu Wrocław 2012.Zobacz zdjęcia.