Wybierz region

Wybierz miasto

  Miasta pobliskie

  Firmy w kategoriach

  Dodaj ocenę firmy
  Wyższa Szkoła Zarządzania

  Wyższa Szkoła Zarządzania

  adres:
  Wrocław, ul. Krakowska 56-65
  tel:
  (71) 377 21 00
  fax:
  (71) 377 21 07
  e-mail:
  www:
  http://www.edukacja.wroc.pl
  Zobacz na mapie

  Już od ponad 13 lat naszą siłą są zadowoleni studenci i znakomita kadra, wywodząca się z wielu renomowanych uczelni wyższych z kraju i zagranicy. Nikt inny nie potrafi tak dobrze połączyć komfortowych warunków studiowania i wysokiego poziomu z przystępną ceną i doskonałymi programami stypendialnymi, dzięki którym możliwe jest studiowanie całkowicie za darmo!

  Oferta studiów:
  • ZARZĄDZANIE – studia I i II stopnia (lic. i mgr)
  • DZIENNIKARSTWO I KOMUNIKACJA SPOŁECZNA – studia I i II stopnia (lic. i mgr)
  • INFORMATYKA – studia I stopnia (inż.)
  • POLITOLOGIA – studia I stopnia (lic.)
  • STOSUNKI MIĘDZYNARODOWE – studia I stopnia (lic.)
  • TURYSTYKA I REKREACJA – studia I stopnia (lic.)
  • FILOLOGIA ANGIELSKA - studia I stopnia (lic.)
  • PEDAGOGIKA - studia I stopnia (lic.)

  Dlaczego warto studiować w Edukacji

  Wysokie stypendia = studia za darmo.
  W roku akademickim 2008/2009 całkowicie za darmo studiowało w WSZ–E 143 studentów, natomiast 441 osób sfinansowało w ten sposób, co najmniej połowę czesnego. Na stypendia przeznaczamy co roku ok. 2 miliony złotych.

  Akademia Dziennikarstwa Internetowego – bezpłatne warsztaty. Razem z portalem studente.pl stworzyliśmy Akademię, w której uczymy całkowicie nowego podejścia
  do nowoczesnych mediów.

  Wyjazdy zagraniczne.
  Studia i staże zagraniczne (Erasmus i Leonardo da Vinci) to u nas norma, a nie przywilej dla wybrańców. Studiując w „Edukacji” masz szansę wyjechać m.in. do Hiszpanii, Francji, Włoch, Niemiec, Portugalii i wielu innych krajów.

  Akademickie Centrum Pomocy Psychologicznej.
  Mówi się, że studia to najlepszy czas w życiu, ale nawet w tym czasie człowieka mogą przytłoczyć codzienne problemy. Na szczęście to już nie wstyd poprosić o pomoc, a u nas jest ona na najwyższym poziomie.

  Edukacyjny Ekspres.
  Studenci innych uczelni na ukończenie uzupełniających studiów magisterskich i studiów podyplomowych muszą poświecić 3 lata i sporo pieniędzy. U nas wystarczą na to dwa lata i dodatkowe 80 zł miesięcznie! Oszczędzasz 12 miesięcy i dużo gotówki.

  Wirtualny dziekanat.
  Nie musisz po każdą błahostkę jechać na Uczelnię. Większość spraw załatwisz on-line. To się nazywa wygoda i oszczędność czasu. Plany zajęć, oceny, ważne informacje i wiele innych udogodnień 24 godziny na dobę przez internet.

  Komfortowe warunki – WSZ „Edukacja” to 78 sal dydaktycznych i kilka dużych auli wykładowych, wyposażonych w nowoczesny sprzęt komputerowy i multimedialny.

  Na magistrze świat się nie kończy. Dla wszystkich ambitnych studentów, którzy wiedzą, że w dzisiejszych czasach warto poszerzyć CV o dodatkowe wykształcenie przygotowaliśmy aż
  31 kierunków studiów podyplomowych. To się nazywa wybór!

  Życie studenckie. Studia to nie tylko nauka. Po wykładach warto się odprężyć i czerpać pełnymi garściami z życia. Samorząd Studencki WSZ-E organizuje wiele niezapomnianych imprez w najlepszych wrocławskich klubach.

  Akademia Biznesu – cykl bezpłatnych wykładów organizowanych przez studentów Edukacji. Tematyka zajęć koncentruje się wokół zagadnień przedsiębiorczości oraz problemów i korzyści związanych z prowadzaniem własnej działalności.

  Uniwersytet III wieku jest miejscem dającym osobom starszym szansę na konstruktywne
  i twórcze życie w zmieniającej się rzeczywistości, aby jak najdłużej pozostały aktywne. UTW E to również placówka propagująca wśród emerytów i rencistów uzupełnienie i aktualizowanie wie

  Po prostu jesteśmy najlepsi! Każdego dnia pracujemy nad tym, aby być czołową uczelnią niepaństwową we Wrocławiu. Nie musimy chwalić się statystykami bez znaczenia. Ponad 10 tysięcy Absolwentów to najlepsza rekomendacja. Nasze największe sukcesy to sukcesy naszych Studentów


  4 miliony złotych dla studentów dziennej informatyki w WSZ „Edukacja”
  WSZ „Edukacja” otrzymała dofinansowanie ramach projektu kierunków zamawianych, finansowanych przez Ministerstwo Szkolnictwa Wyższego. Oznacza to jakościowy skok na kierunku Informatyka i otworzenie zupełnie nowych perspektyw przed naszymi studentami:
  • bardzo wysokie stypendia dla 50% studentów
  • 1200 zł pensji w czasie stażu gwarantowanego każdemu studentowi
  • zajęcia dodatkowe ze specjalistycznego j. angielskiego
  • program zajęć biznesowych
  • nowoczesne sale wykładowe, w tym nowe laboratorium wyposażone w profesjonalny sprzęt do obróbki grafiki
  • parytet 15% miejsc dla kobiet.

  Rekrutacja
  Zapisy na studia odbywają się dwa razy w roku, na semestr letni w miesiącach styczeń i luty,
  na semestr zimowy od maja do końca września. Studentem WSZ „Edukacja” może zostać każda osoba posiadająca świadectwo dojrzałości lub dyplom ukończenia studiów pierwszego stopnia.

  Biuro Rekrutacji:
  ul. Krakowska 56-62, 50-425 Wrocław
  Budynek A, pok. 115, I piętro
  tel. 071 37 72 116-117,
  e-mail: rekrutacja@edukacja.wroc.pl  Twoje studia. Twój wybór. Twoja edukacja. To nasze motto
  Kategorie:
  Zgłoś nieaktualne dane

  Godziny otwarcia

  wtorek: -16:00