Wybierz region

Wybierz miasto

  Miasta pobliskie

  Firmy w kategoriach

  Dodaj ocenę firmy
  ROKOKO S.C. T.Kijanowski D.Kijanowska

  ROKOKO S.C. T.Kijanowski D.Kijanowska

  adres:
  53-614 Wrocław, Bolesławiecka 1 (wejście od Legnickiej 44)
  tel:
  (71)308-74-29
  e-mail:
  www:
  http://www.rokoko.com.pl/peruki-wroclaw/
  Zobacz na mapie

  Rokoko Hair Company jest obecnie liderem w branży perukarskiej w Polsce. Tak wysoką pozycję na rynku przedsiębiorstwu udało się uzyskać przede wszystkim z uwagi na fakt, iż właściciele firmy postanowili na dobre odejść od gotowych produktów niskiej jakości, które to najczęściej nie mogły zostać poddane jakiejkolwiek modyfikacji i zwrócili się w kierunku systemów uzupełnień oraz peruk, których długość, grubość, styl upięcia, czy w końcu kolor konsument może określić samodzielnie. Sprawia to, że produkt finalny jest wręcz idealnie dopasowany do preferencji oraz oczekiwań klienta, z miejsca stając się jego ulubionym. Na korzyść Rokoko Hair Company przemawia także fakt, iż przedsiębiorstwo stale poszerza zakres oferowanych usług i portfolio dostępnych produktów, jak również dba o zadowolenie klientów utrzymując ceny wyrobów na niezmiennym poziomie mimo wahań na rynku.
  Wszystko to pozwoliło w przeciągu wyłącznie kilku lat przekształcić niewielkich rozmiarów zakład fryzjerski w doskonale prosperującą sieć salonów perukarskich niosących pomoc osobom, które z uwagi na przebyte choroby, uwarunkowania genetyczne, czy też negatywny wpływ czynników zewnętrznych zauważają u siebie tendencje do wypadania lub nadmiernego przerzedzania się włosów. Wszystkim takim konsumentom oferujemy doskonałej jakości:

  • peruki z włosów naturalnych,
  • peruki na bazie włókien sztucznych,
  • peruki systemowe,
  • systemy i preparaty do zagęszczania włosów,
  • systemy włosów Hair Again oraz Second Hair System,
  • preparaty stymulujące porost włosów,
  • szeroki wybór akcesoriów,
  • turbany z najwyższej półki.

  Filię Rokoko znaleźć można obecnie niemalże w każdym dużym mieście w kraju. Nie zamierzamy jednakże spocząć na laurach i w planach mamy dalszy rozwój, a więc mamy nadzieję, że na przestrzeni kolejnych lat będziemy w stanie objąć swoim zasięgiem jeszcze większą rzeszę klientów potrzebujących fachowej porady oraz pragnących nabyć najwyższej jakości produkt wykonany z włókien syntetycznych lub naturalnego włosia.
  Drzwi naszych salonów są dla Państwa zawsze otwarte:

  Sklep Peruki Wrocław 2
  ul. Bolesławiecka 1
  wejście od Legnicka 44
  53-614 Wrocław
  tel. 71 308 74 29
  mail: wroclaw2@rokoko.com.pl

  Kategorie:
  Zgłoś nieaktualne dane