Finał wyprzedaży we Wrocław Fashion Outlet

Materiał informacyjny Wrocław Fashion Outlet
Zniżki - 30% czy - 50% nie robią na Tobie wrażenia? Podczas finału wyprzedaży we Wrocław Fashion Outlet na wszystkich miłośników okazji czekają największe rabaty, dzięki którym taniej przygotujemy się nie tylko do stylowych wyjść czy wyjazdów na stok albo górskie wędrówki. Promocje sięgają do - 80% a na klientów czeka także nowość - marka Solar z outletową ofertą.

Ostatni tydzień lutego to w tym roku święto łowców okazji – mówi Katarzyna Warzecha, marketing manager Wrocław Fashion Outlet. – Do soboty 27 lutego trwa u nas finał wyprzedaży, podczas którego nasze sklepy przygotowały największe promocje na rozwiązania ze swoich jesienno-zimowych kolekcji. W bardzo dobrych cenach kupimy nie tylko kurtki, płaszcze, czy sprzęt, który przyda nam się podczas wyprawy w góry albo na stok. Specjalne oferty przygotował niemal każdy sklep, jaki działa na Granicznej 2 we Wrocławiu. W bogactwie rabatów każdy znajdzie coś dla siebie.

Pozwól odnaleźć się zniżkom

Żeby zyskać jak najwięcej na wyprzedażach warto zadaniowo podejść do zakupów. Przed wyjazdem do outletu spiszmy nasze potrzeby i koniecznie zapoznajmy się z informacjami na temat zniżek na stronie centrum. Pamiętajmy jednak, że tam znajdziemy wybrane promocje. Część naprawdę „gorących” rabatów czeka na nas bezpośrednio w sklepach. Zaopatrzeni w osłonę ust i nosa wybierzmy się na zakupy z listą naszych potrzeb. Nie ważne, czy na smartfonie, czy na kartce. Przed każdym „polowaniem na okazje” warto wiedzieć, czego się szuka. Na planie centrum sprawdźmy salony, w których znajdziemy odpowiednie produkty. Podczas zakupów stosujmy się do wytycznych bezpieczeństwa i przestrzegajmy zasad dystansu społecznego. Nasze zakupy będą przebiegać komfortowo tylko dzięki wspólnej dbałości o zdrowie. Wchodząc do sklepu warto spojrzeć na kosze z promocjami i półki, gdzie często eksponowane są produkty z największymi zniżkami. Nie bójmy się zapytać o najlepsze oferty sprzedawcę.

Jakie promocje przygotowały marki podczas Final Sale. Oto niektóre z propozycji:

  • United Colors of Benetton – rabaty do -80%
  • Kazar – rabaty do -70%
  • Pepe Jeans – 60% I 70% rabatu na wszystko z wyłączeniem nowej kolekcji

Solar w outletowym stylu

Luty to także czas nowości we Wrocław Fashion Outlet. Od kilku dni w outlecie przy ul. Granicznej 2 we Wrocławiu działa salon Solar. Ta marka oferuje damskie kolekcje sezonowe, w tym klasyczne i stylowe sukienki, swetry, płaszcze i kurtki, których uzupełnieniem są linia biznesowa oraz akcesoria na każdą potrzebę. Solar wyróżnia się oryginalnym wzornictwem i wysoką jakością. – _Już pierwsze dni po otwarciu udowodniły, że Solar jest świetnie rozpoznawalny i cieszy się dużym zainteresowaniem wśród gości odwiedzających nasz outlet _– dodaje Katarzyna Warzecha.

Z myślą o klientach we Wrocław Fashion Outlet wdrożono ponad 40 rozwiązań, dzięki którym w pełni bezpiecznie możemy się cieszyć finałem wyprzedaży. O jakości tych działań świadczy przyznanie centrum certyfikatu Safer Shopping przez międzynarodową instytucję certyfikującą Bureau Veritas.

Szukasz inspiracji przed zimowymi zakupami? Zanim przyjedziesz do Wrocław Fashion Outlet zajrzyj koniecznie na www.wroclawfashionoutlet.com i zarejestruj się w programie lojalnościowym Wrocław Fashion Club.

Tu podaj tekst alternatywny

Dodaj ogłoszenie