Ekstraklasa na żywo: Arka Gdynia 2:2 Śląsk Wrocław (relacja live)

Arka Gdynia w niezłym meczu zremisowała ze Śląskiem Wrocław 2:2. Po dwie brami strzelili Tadas Labukas i Przemysław Kaźmierczak.

Żółte kartki: Sztylka, Wołczek.

90' Koniec meczu!

90'
Pawelec za Gikiewicza, to już chyba zmiana taktyczna.
90' Kolejny młody piłkarz na boisku. Za Zawistowskiego wchodzi Czoska.
89' Wilczyński z dystansu, ale niecelnie.
88' Mawaye nie da rady już grać, wchozi za niego 18-letni Giovanni.
87' Mawaye kontuzjowany. Chyba problem z mieśniem. Napastnik Arki doznał urazu przy starcie do piłki.
85' Jezierski za Spahicia, czy Śląsk jeszcze zaryzykuje?
83' Budziński bardzo mocno, ale daleko od bramki...
76' Ale błąd Witkowskiego! Bramkarz wyszedł za daleko, ale nie wykorzystał tego Sobota.
71' Sobota za Sotirovicia. Dziś napastnik Śląska skutecznie zatrzymywany przez obrońców Arki.
68' W odpowiedzi Budziński, ale po rykoszecie tylko rożny.
67' Socha sam na sam z Witkowskim i górą bramkarz Arki!
64' Tragiczne wykonanie wolnego przez Nolla.
59' Wilczyński za Ivanovskiego, który dzis bardzo, bardzo słabo...
55' Wołczek ukarany żółtą kartką.
53' Bruma technicznie z 20. metra, ale nic z tego.
49' Niecelny strzał Spahicia.
47' Gol dla Śląska! Jednak sędzia dopatrzył się zagrania ręką.
46' Rozpoczynamy drugą połowę.

45' GOOOOOOOL!!! KAŹMIERCZAK!
Mila ładnie z wolnego, Kaźmierczak znajduje się w polu karnym, uderza głową i mamy szybkie wyrównanie!
44' GOOOOOOOL!!! TADAS LABUKAS! Pewnie wykonany karny!
44' Karny dla Arki!
40'
Mawaye świetnie zachował się w polu karnym, zastawił się, obrócił i uderzył, broni Keleman, do piłki dobiega Labukas i niemal z zerowego kąta wyrównuje!
40' GOOOOOOL!!! LABUUUUUUUUUUUUUUUUUUKAS!
37'
Bożak i Budziński z dystansu, ale dwa razy zostali zablokowani.
31' Arka mogła szybko odpowiedzieć i to dwa razy. Najpierw fatalny błąd Kelemana i Fojuta, ale Mawaye nie wykorzystał. Chwilę później strzelał Zawistowski, ale został zablokowany.
29' Faulowany w polu karnym był Socha, sędzia bez zastanowienia wskazuje na "wapno". Mam jednak wątpliwości, czy faktycznie był karny. No nic, gol to gol...
29' GOOOOOL!!! GOOOOL!! Z karnego pewnie trafia Kaźmierczak!
25'
Ale akcja! Mawaye świetnie indywidualnie, minął dwóch zawodników Śląska, ale strzał zablokowany, podobnie jak dobitka Ivanowskiego.
23' Kontrowersyjna sytuacja przed polem karnym Arki. Kapitalne podanie Mili, Sotirović wychodzi sam na sam i chyba był faulowany, ale gwizdek sędziego milczy.
20' W odpowiedzy Mila z wolnego, Kaźmierczak głową, ale skoczyło się na strachu.
18' Brutalny faul Sztylki, wolny Zawistowskiego i Mawaye był bardzo blisko. Sztylka oczywiście ukarany żółtym kartonikiem.
13' Pierwsza dobra akcja Śląska, ale Sotorović uderzył obok bramki.
10' Bardzo słabie minuty, dużo fauli i przepychanek.
1' Zaczynamy! Za chwilę składy obu zespołów.
0' Początek meczu o godz. 14.45

Widzów: 3 tys.
Sędzia: Marciniak (Płock).

Arka Gdynia: Witkowski -Bruma, Rozić, Płotka, Noll - Bożok, Zawistowski,Budziński, Labukas -Mawaye (Giovanni 88'), Ivanovski (Wilczyński 59').