Dzieci zabrały głos w kwestii segregacji odpadów

Artykuł sponsorowany FBSerwis Wrocław Sp. z o.o.
Temat segregacji odpadów jest przedmiotem wielu dyskusji wśród Polaków. Jak się okazuje, jest on niezwykle istotny również dla uczniów szkół podstawowych, którzy przygotowali prawie 100 reklam prawidłowej segregacji odpadów. Zobaczcie przekaz najmłodszych wrocławian i zagłosujcie na najlepsze prace zgłoszone w konkursie „Bądźmy EKO dla Wrocławia”.

W tegorocznej edycji konkursu wpłynęło około 100 zgłoszeń – filmów i plakatów, które zachęcają do prawidłowej segregacji odpadów. Zdecydowana większość z nich skupia się na pokazywaniu negatywnych skutków braku segregacji lub – wprost przeciwnie – korzyści z niej płynących. Niektóre pomysły są naprawdę zaskakujące i świadczą o wyjątkowej kreatywności twórców. Młodsi uczniowie pracowali indywidualnie, starsi - indywidualnie lub w zespołach maksymalnie 3-osobowych. Do etapu głosowania zostały dopuszczone prace spełniające wszystkie kryteria zawarte w regulaminie konkursu i zakwalifikowane przez Komisję Konkursową. Teraz wszystko w rękach Internautów, którzy codziennie mogą oddawać głosy na wybrane przez siebie prace. 

(link: http://fbserwiskonkurs.pl/)

Tegoroczna edycja konkursu ekologicznego „Bądźmy EKO dla Wrocławia”, organizowanego przez FBSerwis (firmę świadczącą m.in. usługę odbioru odpadów we Wrocławiu) pod hasłem „Zostań EKO Influencerem”, ma na celu budowanie świadomości ekologicznej wśród dzieci i młodzieży oraz zachęcenie młodych wrocławian do rozważnego dysponowania odpadami, w szczególności poprzez ich prawidłową segregację.

ZASADY GŁOSOWANIA

  • Głosy można oddawać w terminie: od 02.11.2020 r. (od godziny 12:00) do 15.11.2020 r. (do godz. 12:00).
  • Głosowanie odbywa się na stronie fbserwiskonkurs.pl.
  • Głosy można oddawać poprzez kliknięcia na przycisk „GŁOSUJ” obok pracy wybranego uczestnika konkursu.
  • Jedno kliknięcie oznacza oddanie jednego głosu.
  • Dzienny limit oddanych głosów (kliknięć) wynosi 10 z jednego konta.
  • W głosowaniu zostaną wytypowane 3 prace konkursowe, które otrzymają największą sumę głosów, w każdej z kategorii wiekowej (łącznie 6 prac).

NAGRODY

Na laureatów czekają wartościowe nagrody – tabletysłuchawki oraz plecaki. Nauczyciele, pod opieką których pracowali zwycięzcy, otrzymają kartę prezentową Empik o wartości 300 zł, a szkoły, do których uczęszczają autorzy prac, które zajmą I miejsca, otrzymają aparaty fotograficzneCzęść prac zostanie wykorzystana w eko-kampanii, którą przeprowadzimy na Facebooku.

CENTER

WAŻNE DATY
Głosowanie odbywa się w dniach 2-15 listopada 2020 r.
Oficjalne ogłoszenie zwycięzców 18 listopada 2020 r.

Dodaj ogłoszenie