Duet z Wrześni na przeszkodzie

(WoK)
Nie powiodło się Ewie Kalinowskiej i Agnieszcze Kucyperze w IV rundzie mistrzostw Polski w siatkówce plażowej Simplus Cup 2004. Wychowanki wrocławskiej Gwardii zajęły w Niechorzu dopiero 7.-8. miejsce.

Nie powiodło się Ewie Kalinowskiej i Agnieszcze Kucyperze w IV rundzie mistrzostw Polski w siatkówce plażowej Simplus Cup 2004. Wychowanki wrocławskiej Gwardii zajęły w Niechorzu dopiero 7.-8. miejsce. Na ich drodze znów stanął duet z Wrześni Ilona Zielińska/Katarzyna Wawrzyniak, z którym przed tygodniem nasze plażówki przegrały w Łebie mecz o trzecie miejsce 1:2. Tym razem nasze zawodniczki przegrało gładko 0:2 (-14,-20).

Na najwyższym stopniu podium stanęły niespodziewanie Iwona Gosko (Białystok) i Bernadeta Leper (Słupsk), pokonując w finale Czeszki Ilonę Sotkovską i Weronikę Pokorną 2:1 (-13,18, 13). W zaciętym meczu o trzecie miejsce zwycięstwo odniosły Magdalena Michoń (Katowice) i Dorota Wojtczak (Dąbrowa Górnicza), które pokonały aktualne mistrzynie Polski Joannę Kuchczyńską i Anną Białobrzeską (Szczecin) 2:0 (22,18.).