Czas na Mostostal

(WoK)

W końcówce spotkania Wojciech Szczurowski niechętnie spoglądał na tablicę wyników. FOT. WOJTEK WILCZYÑSKI
Plamen Konstantinow świętował zwycięstwo nad Gwardią we wrocławskich lokalach W piątkowy wieczór wrocławianie nie zdobyli żadnego punktu w meczu z Jastrzębskim Węglem.

Plamen Konstantinow świętował zwycięstwo nad Gwardią we wrocławskich lokalach

W piątkowy wieczór wrocławianie nie zdobyli żadnego punktu w meczu z Jastrzębskim Węglem. A niewiele brakowało, by po dwóch setach prowadzili 2:0. W ekipie gości pierwsze skrzypce grał Bułgar Plamen Konstantinow, który po dobrze wykonanej pracy udał się z kolegami na wrocławski Rynek, gdzie znalazł czas na dobrą zabawę.
W meczu z Mostostalem Kędzierzyn na własnym boisku dwa sety urwała Polska Energia, dzięki czemu w tabeli uciekła wrocławianom na oczko. Dla ekipy trenera Jacka Grabowskiego zbliża się teraz czas prawdy – mecze z zespołami w zasięgu. Już w najbliższy weekend wyjazdowe spotkanie z Mostostalem, który w trzech ostatnich kolejkach odniósł trzy zwycięstwa po tie-breaku – z Resovią (u siebie), z Politechniką (wyjazd) i właśnie Polską Energią (wyjazd).