Czarna niedziela. Śląsk Wrocław przegrał z Polonią Warszawa [zdjęcia użytkownika MM]

Mariusz Kruczek
1 kwietnia Śląsk Wrocław walczył o ligowe punkty przy ...
1 kwietnia Śląsk Wrocław walczył o ligowe punkty przy ... Dawid Antecki
1 kwietnia Śląsk walczył o ligowe punkty przy Konwiktorskiej z "Czarnymi Koszulami". Mecz zakończył się porażką wrocławian 0:3.

Zobacz: Bilety na mecz Śląsk Wrocław - GKS Bełchatów przy Oporowskiej [cennik, karnety]

Śląsk Wrocław do meczu przystępował po informacjach o kłopotach finansowych i porażce z Lechem Poznań. Polonia Warszawa po przegranej 0:3 z Koroną Kielce zmieniła trenera.

Jednak to ekipa "Czarnych Koszul" pokazała w 24. kolejce Ekstraklasy, że wychodzi z kryzysu. Pierwszą bramkę trafił Gruzin Dwaliszwili. W drugiej połowie piłkarze Śląska byli jedynie tłem dla Polonii. W 54. minucie na 2:0 podwyższył Łukasz Trałka. Wynik ustalił w 69. minucie Teodorczyk.

Śląsk po kolejnej porażce zajmuje 3. miejsce w tabeli i do lidera - Legii Warszawa - traci trzy punkty. Kolejne spotkanie wrocławianie zagrają przy ul. Oporowskiej.

Zobacz: Zdjęcia z meczu Polonia Warszawa - Śląsk Wrocław