Crvena Zvezda na kolanach!

Daniel Pecyński
Piłkarze Śląska Wrocław imponują formą! Podopieczni Ryszarda Tarasiewicza po zwycięstwie nad Banikiem Ostrava rozbili Crvene Zvezde Belgrad 4:0!

Linia ofensywna wrocławian prezentuje się znakomicie. W pojedynku z Serbami świetnie zaprezentował się Sotirovic, który prywatnie jest kibicem Partizana Belgrad, drużyny rywalizującej z Crvena na każdym kroku. Nowy zawodnik Śląska zdobył dwie bramki w ciągu zaledwie ośmiu minut pierwszej połowy, odbierając przeciwnikom chęć do gry.

W drugiej odsłonie Vuka zmienił Łudziński i również wpisał się dwukrotnie na listę strzelców. Najskuteczniejszy zawodnik zeszłego sezonu najpierw wykorzystał karnego, a potem już "z gry" dobił przeciwników. Wprawdzie Crvena Zvezda jest na zupełnie innym etapie przygotowań do sezonu, ale i tak zwycięstwo nad wielokrotnym mistrzem Serbii musi budzić respekt!

W Śląsku przez siedemdziesiąt minut grał Mariusz Pawelec, który jest o krok od podpisania wieloletniej umowy wiążącej go z Wrocławiem. Zawodnik Górnika Łęczna pierwotnie wyceniany był na półtora miliona złotych, ale włodarzom klubu udało się wynegocjować trzykrotnie niższą cenę.

Do Słowenii nie dojedzie Sebastian Mila. Najdroższy nabytek wrocławian wprawdzie już dziś podpisze kontrakt, ale musi najpierw wyleczyć anginę. Przez ten czas ma zalecone luźniejsze treningi.

Nowych zawodników kibice będą mogli zobaczyć już w najbliższą sobotę, w centrum handlowym "Magnolia", gdzie odbędzie się uroczysta prezentacja drużyny Śląska. Ponadto odśpiewany zostanie specjalny hymn, który wrocławski zespół "KASTA Squad" ułożył z okazji powrotu drużyny w szeregi Ekstraklasy.