Chińczycy postraszyli

(WoK)
Polacy przegrywali z najsłabszą drużyną turnieju Po niedzielnym zwycięstwie nad Wielką Brytanią 2:0, wczoraj polscy hokeiści pokonali w rozgrywanych w węgierskim Debreczynie mistrzostwach świata dywizji 1 (grupa ...

Polacy przegrywali z najsłabszą drużyną turnieju

Po niedzielnym zwycięstwie nad Wielką Brytanią 2:0, wczoraj polscy hokeiści pokonali w rozgrywanych w węgierskim Debreczynie mistrzostwach świata dywizji 1 (grupa A) Chiny 9:3 (2:1, 5:2, 2:0). Rywale, którzy jeszcze w zeszłym sezonie grali w grupie C, objęli prowadzenie w 9 minucie, uświadamiając biało-czerwonym, że to jednak nie trening. W meczu z najsłabszym zespołem turnieju powinniśmy wymagać od naszej reprezentacji dwucyfrowego zwycięstwa.
Dziś dzień przerwy i czas na przemyślenia. W środę na Polaków czekają Norwegowie, a później Japończycy i Węgrzy, a więc rywale z nieco wyższej półki. Do elity awansuje tylko zwycięzca turnieju.