Brugge - Śląsk [Wideo, Skrót Meczu, Kibice]

1 sierpnia o godz. 20:45 Śląsk zagra w 3. rundzie kwalifikacji ...
1 sierpnia o godz. 20:45 Śląsk zagra w 3. rundzie kwalifikacji ... Robert Przybył/archiwum MM
BRUGGE - ŚLĄSK. 8 sierpnia o godz. 20:45 Śląsk Wrocław zremisował na wyjeździe rewanżowy mecz z drużyną Club Brugge 3:3. Sprawdź wideo z meczu.

zobacz: Sevilla - Śląsk. Wrocławianie poznali kolejnego przeciwnika w Lidze Europejskiej

Mecz Brugge - Śląsk. Belgia, 8 sierpnia, godz. 20.45.

W rewanżu faworytem był Club Brugge, co zresztą podrkeślał przed meczem trener Śląska - Stanislav Levy. Śląsk pojechał do Belgii - ze skromną, ale jednak - zaliczką. U siebie wrocławianie nie tylko zachowali czyste konto, ale wspaniała bramka Sebino Platu dała zwycięstwo i nadzieję na awans do IV rundy kwalifikacji.

Tak też się stało. Śląsk Wrocław zremisował z Clubem Brugge 3:3. Rewanż był widowiskiem dla kibiców, którzy lubią oglądać grad bramek. Konto bramkowe otworzył już w 9. minucie Sobota. Po przerwie padła reszta bramek: dla gospodarzy - Refaelov (59.), Duarte (80.), de Sutter (90.); dla Śląska: Paixao (60.), Sobota (76.).

Śląsk przeszedł do IV rundy eliminacji Ligi Europy.

Zobacz skrót meczu Brugge - Śląsk, wypowiedzi trenera i Waldemara Soboty oraz doping kibiców: