Bilety na mecz Śląsk - Lech we Wrocławiu [ceny]

Śląsk
Śląsk Tomasz Trybus
W niedzielę (2 listopada) Śląsk zmierzy się z Lechem na stadionie we Wrocławiu. Sprawdź ceny biletów.

Zobacz: Mecz Śląsk - Lech. Transmisja online, tv

W niedzielę (2 listopada) o godz. 15.30 Śląsk zagra u siebie z Lechem Poznań w 14. kolejce Ekstraklasy. Śląsk ma ostatnio dobrą passę. W poprzedniej kolejce wygrał z Lechią 1:4 i obecnie zajmuje 3. miejsce w ogólnym zestawieniu. Przed nim znajdują się Legia i Jagiellonia.

Z kolei podopieczni Macieja Skorży przeżywają obecnie zgoła odmienne emocje. Po przerwie reprezentacyjnej drużyna Lecha nie może dojść do siebie, a wygraną w ostatnim meczu z Górnikiem Łęczna zapewnił im na 9 minut przed końcem spotkania wyjątkowy gol Keity. Kto okaże się lepszy podczas niedzielnego meczu we Wrocławiu?

Bilety na mecz Śląsk - Lech [ceny]

Ceny biletów na spotkanie Śląska Wrocław z Lechem Poznań na trybuny B i D dla posiadaczy Kart Kibica wynoszą 26 zł (ulgowy 21 zł), a w dniu meczu i dla osób bez Karty Kibica 31 zł (ulgowy 25 zł).

Na trybuny A i C dla posiadaczy Kart Kibica kosztują 42 zł (ulgowy 34 zł), a w dniu meczu i dla osób bez Karty Kibica 47 zł (ulgowy 38 zł).

Bilet na tę trybunę rodzinną, na której organizowane będą dodatkowe atrakcje dla dzieci, kosztuje w przedsprzedaży jedynie 26 zł (ulgowy 21 zł), a każdy opiekun może na nią zabrać dwójkę dzieci za symboliczną złotówkę (dzieci do 13. roku życia - starsze kupują bilet ulgowy).

Bilety można dostać w piętnastu punktach sprzedaży na terenie Wrocławia i Dolnego Śląska, których wykaz znajduje się na stronie klubu.

Podczas kupowania biletów należy okazać dokument tożsamości z numerem PESEL lub Kartę Kibica.