Polecamy

Atrakcje dla dzieci – Poranki rodzinne: Tajemnicze ogrody © atrakcje dla dzieci/materiały organizatora
[3/6]

Atrakcje dla dzieci – Poranki rodzinne: Tajemnicze ogrody

Atrakcje dla dzieci proponuje Kino Nowe Horyzonty (ul. Kazimierza Wielkiego 19a-21), 2 i 3 listopada o godz. 10. W programie projekcje filmów:
Pomysłowy Dobromir. Drukowane kwiaty 10’ (1974)
Dobromir szuka sposobu żeby zachować kwiaty.
Hip-Hip & Hurra. Kto skopał ogród? 13′ (2011)
Hip-Hip zaczyna zakradać się nocami do ogródka Róży z gitarą, gdzie śpiewa jej romantyczne piosenki. Kolejnego dnia w ogródku Żyrafy pojawia się cała masa wykopków. Jakie może być powiązanie?
Dixie. Sezon ogórkowy 10’ (1982)
Podróżujący po zaczarowanych krainach samochodzik Dixie ze swymi pasażerami zostaje zatrzymany przez Baltazara - rycerza-ogrodnika polującego na Belfegora. Belfegor jest smokiem w kształcie ogromnego słoja, zapamiętale wyjadającym ogórki z plantacji Baltazara. Wędrowcy pomagają w odszukaniu żarłoka.
Piesek Dali. Kwiaty przynoszą szczęście 9’34’’ (1982)
Piesek Dali kocha kwiaty i kiedy znajduje na śmietniku mały kwiatek, otacza go opieką. Przenosi w inne miejsce, uciekając przed wozem ze śmieciami, potem w jeszcze inne, chroniąc go przed przeciągami i złym kotem. Trafia wreszcie na piękną łąkę i stwierdza, że to jest najlepsze miejsce dla kwiatka.
Warsztaty poprowadzi animatorka Dobrosława Bela.
Dzieci wraz z rodzicami tworzą rośliny z recyklingowych elementów (pudła, butelki, makulatura). Uczestnicy porozmawiają o różnych roślinach, rolnictwie i ogrodnictwie oraz ekologii. Warsztaty połączone są z zabawami ruchowymi.
Bilet na seans kosztuje 11 zł.

Najnowsze wiadomości

reklama