Andrzejkowy konkurs z Eveline Cosmetics

AS
W Andrzejki ogłaszamy konkurs z Eveline Cosmetics. Do wygrania pięć zestawów kosmetyków. W ich skład wchodzą: lakier do paznokci, tusz "Spektakularna objętość rzęs", puder compact oraz serum powiększające usta. Sprawdź, co zrobić by wygrać.

Kosmetyki Eveline Cosmetics w grudniu przydadzą się każdej kobiecie. Dzięki nim łatwiej lśnić przy świątecznym stole lub na sylwestrowym balu. Mogą też się przydać na prezenty dla najbliższych na mikołajki lub pod choinkę. Warto więc spróbować szczęścia i wziąć udział w konkursie.

KONKURS!
Do wygrania 5 zestawów kosmetyków Eveline Cosmetics. By wygrać wyślij SMS na nr 72355 (koszt 2,46 zł z VAT) i napisz, dlaczego to właśnie do Ciebie powinna trafić nagroda. W treści SMS-a wpisz: konkurs.eveline.Twojaodpowiedź.imię i nazwisko. Na SMS-y czekamy do 3.12.2015 r., do godz. 23:59. Nagrodzimy najciekawsze odpowiedzi. Zachęcamy do wzięcia udziału.

REGULAMIN KONKURSU ZNAJDZIESZ NA KOLEJNEJ STRONIE

Regulamin konkursu
Art. 1.

1. Konkurs "Andrzejkowy konkurs z Eveline Cosmetics" (dalej: Konkurs), jest organizowany przez Polska Press Sp. z o.o. Oddział we Wrocławiu (50-073) przy ul. św. Antoniego 2/4 spółki Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-672) przy ul. Domaniewskiej 45, wpisanej do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000002408, nr NIP 522-01-03-609, nr REGON 012047699-00086, o kapitale zakładowym w wysokości 42 000 000,00 zł, zwany dalej Organizatorem.

2. W Konkursie wziąć mogą udział wszyscy, z wyjątkiem pracowników i współpracowników Organizatora, osób którym powierzono określone prace w związku z organizowaniem Konkursu oraz członków ich najbliższych rodzin.

3. By wygrać należy wysłać SMS na nr 72355 (koszt 2,46 zł z VAT) i napisać, dlaczego to właśnie do Ciebie powinna trafić nagroda. Treść SMS-a powinna wyglądać następująco: konkurs.eveline.Twojaodpowiedź.imię i nazwisko.

4. Sponsorem nagród jest Eveline Cosmetics. Wygrają autorzy najciekawszych odpowiedzi.

5. Nagrodami w konkursie są zestawy kosmetyków Eveline Cosmetics
6. Konkurs trwa od 30.11.2015 do 3.12.2015 do godziny 23:59.

Art. 2
Ochrona danych osobowych

1. Podane przez Uczestników i osoby glosujące dane osobowe będą przetwarzane zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych przez Organizatorów dla celów organizacji i przeprowadzenia konkursu, w szeroko pojętych celach marketingowych i promocyjnych towarów i usług Organizatorów, a także w celach statycznych, analitycznych, nawiązywania kontaktu z właścicielem danych, oznaczenia prac Uczestników i wskazania Uczestników i wygranych Konkursu.

2. Organizatorzy informują (każdy z osobna), że są administratorem danych osobowych w rozumieniu w/w ustawy (każdy z osobna). Właściciel danych ma prawo do dostępu do swoich danych oraz ich poprawiania w siedzibie Organizatorów, odnośnie każdego właściwego Organizatora. Nadto właściciel danych ma prawo w każdym czasie wyrazić sprzeciw co do przetwarzania jego danych przez Organizatorów w zakresie dozwolonym przez w/w ustawę lub zażądać zaprzestania ich przetwarzania w ogóle. Z uwagi na względy bezpieczeństwa we wszystkich tych sprawach właściciel danych winien osobiście zwracać się do każdego z Organizatorów na piśmie. Podanie danych jest dobrowolne jednak może być konieczne do wzięcia udziału w Konkursie.

3. Przystępując do udziału w niniejszym Konkursie, Uczestnik może wyrazić zgodę na otrzymywanie od Organizatorów za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w tym na podane Organizatorom adresy e-mail oraz / albo numery telefonów, informacji handlowej od Organizatorów dotyczącej produktów i usług oferowanych przez Organizatorów, a także produktów i usług podmiotów współpracujących z Organizatorami na odrębnych zasadach. Jeżeli wyrażono taką zgodę można zrezygnować z otrzymywania informacji handlowej również wysyłając maila na adres mailowy [email protected] w tytule wiadomości wpisując stop + numer telefonu. Numer ten w ciągu 72 godzin zostanie usunięty z listy numerów, na które wysyłane są wyżej wskazane wiadomości.

Art. 3
Ogłoszenie wyników Konkursu

Zwycięzcy otrzymają SMS zwrotny z informacją o wygranej.

Art. 4
Reklamacje

1. Reklamacje związane ze sposobem przeprowadzenia Konkursu będą przyjmowane w formie pisemnej w siedzibie Organizatora 1, w terminie do 7 dni od momentu poinformowania o wynikach Konkursu.

2. Reklamacje będą rozpatrywane w terminie do 14 dni od daty ich otrzymania. O wyniku postępowania reklamacyjnego osoby zgłaszające reklamacje zostaną powiadomione pisemnie niezwłocznie po ich rozpatrzeniu.

Art. 5
Regulamin

1. Uczestnictwo w Konkursie zobowiązuje do przestrzegania Regulaminu. Regulamin pozostaje do wglądu na stronach Serwisów.

2. Regulamin niniejszy jest jedynym dokumentem określającym zasady Konkursu.

3. Zmiany niniejszego Regulaminu obowiązują od dnia powiadomienia o zmianach uczestników przez ich zamieszczenia na stronie internetowej Organizatorów. Zmiana Regulaminu nie narusza praw Uczestników nabytych przed zmianą.

SPORTOWY24.PL - rozmowa z Joanną Fiodorow

Wideo

Komentarze

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Dodaj ogłoszenie