4. H2O Wrocław-Siechnice Półmaraton - ponad 400 osób na mecie (cz. I, 1.05.2022)

Jakub Guder
Jakub Guder

Biegłeś? ZNAJDŹ SIĘ NA ZDJĘCIACH! (część I) | Ważne! Do kolejnych zdjęć przejdziesz za pomocą gestów na Twoim telefonie lub strzałek obok.
440 osób przekroczyło metę 4. H20 Wrocław-Siechnice Półmaratonu. Pogoda dopisała biegaczom, padło kilka wartościowych wyników. Wśród panów zwyciężył Sebastian Gołębiewski (Energia Z Biegania), który dystans 21 km pokonał w czasie 1:15:28. Wśród pań najlepsza była Anna Czerw (Dtr Biega Mario Team, 1:25:27). Organizatorem zawodów było Stowarzyszenie Pro-Run Wrocław. Pełne wyniki można znaleźć TUTAJ -> https://tiny.pl/9swfv Biegłeś? ZNAJDŹ SIĘ NA ZDJĘCIACH! (część I) | Ważne! Do kolejnych zdjęć przejdziesz za pomocą gestów na Twoim telefonie lub strzałek obok. fot. Pro-Run Wrocław