Stainer Polonia 1912 Leszno gorsza od lidera z Wągrowca

Andrzej Bartkowiak
Na tarczy powracają z Wągrowca piłkarze Stainer Polonii 1912 Leszno. Leszczynianie nie mieli za wiele do powiedzenia w starciu z liderem rozgrywek. Wysoko przegrała też Krobianka, a jedynym zadowolonym zespołem naszego regionu jest Obra 1912 Kościan.

Leszczynianie już po 30 minutach przegrywali 3:0. Po przerwie, w 59 minucie rozmiary prowadzenia gospodarzy zmniejszył Łukasz Bugzel, ale tylko na chwilę. 5 minut potem było 4:1, a w 80 minucie już 5:1. Takim też wynikiem zakończyło się to spotkanie.
Klęski doznała też Krobianka Krobia, ulegając na wyjeździe Kotwicy Kórnik 7:1. Zadowolona może być jedynie Obra 1912 Kościan, która pokonała w Pniewach - Sokoła 3:1.