"WINEGRET"- WIECZÓR BARDZO KOMEDIOWY

2013-03-07 19:07:18

To program z olbrzymią dawką humoru i rozrywki.

Zobaczycie w nim szalonego dyrygenta oraz nieobliczalnego magika. Będziecie świadkami napadu na bank w wykonaniu najmniejszego człowieka na świecie. Zapraszamy na parodie znanych filmów. Znajdziecie się w samym środku policyjnej akcji, w której grad kul zamieni się w salwy śmiechu.

Zapraszamy was na komediowe zapasy, w których zamierzamy rozłożyć was na łopatki.

Winegret to aktorski duet z ambicjami tria komediowego. Inspirują się szarą niecodziennością, filozofią sokratejską oraz filmami Quentina Tarantino. W swojej twórczości, poza karate i tai-chi, korzystają z różnorodnych technik scenicznych: czarnego teatru, pantomimy oraz teatru lalek. Artyści swoje umiejętności zdobywali przy Wrocławskim Teatrze Pantomimy, w klubie koszykarskim MTS Yankes, na lekcjach z gry na akordeonie przy ognisku muzycznym w Koninie oraz w PWST Wrocław. W trakcie swojej kariery artystycznej współpracowali z artystami z kraju i świata, min. z rosyjskim komikiem Olegiem Yemcevem.

23.03.13 godz.19.00
Bilety:
18zł / N
12 zł / U
Rezerwacja:
telefon: +48 666 533 665
e-mail: cia@cia.wroclaw.pl / szpiegujemydlakultury@gmail.com
http://www.cia.wroclaw.pl/kontakt.html

Jesteś na profilu Centrum Inicjatyw Artystycznych - stronie mieszkańca miasta Wrocław. Materiały tutaj publikowane nie są poddawane procesowi moderacji. Naszemiasto.pl nie jest autorem wpisów i nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanej informacji. W przypadku nadużyć prosimy o zgłoszenie strony mieszkańca do weryfikacji tutaj