Utrudnienia na pętli w LEŚNICY

2012-11-14 11:40:54

Ostatnio zaobserwowałem na pętli tramwajowej w Leśnicy problem z wysiadaniem z tramwaju .
Pętla tramwajowa jest wyremontowana od dawna tylko że nadal jest problem z wysiadaniem dla osób zdrowych , nie wspominając już o inwalidach .
Problem polega na tym że w momencie przyjazdu tramwaju na tzw.drugiego na przystanek dla osób wysiadających osoby muszą pokonać znaczny uskok od ostatniego stopnia tramwajowego do ziemi .
Uważam że MPK lub Wrocław powinien wykonać dodatkowy chodnik który zmniejszy różnice wzniesień między dwoma tramwajami .

Na zdjęciu widać jak tramwaj znajdujący się po lewej stronie stoi prawidłowo i pasażerowie mogą wysiąść na chodnik , natomiast tramwaj znajdujący się po stronie prawej stoi także na przystanku dla wysiadających ale już pasażerowie nie mają wysokiego chodnika tylko uklepaną ziemię.

Kierują moją oraz pasażerów prośbę do władz odpowiadających za ewentualne wykonanie chodnika o pomoc. Dziękujemy !!!

Jesteś na profilu Bartłomiej z Wrocławia - stronie mieszkańca miasta Wrocław. Materiały tutaj publikowane nie są poddawane procesowi moderacji. Naszemiasto.pl nie jest autorem wpisów i nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanej informacji. W przypadku nadużyć prosimy o zgłoszenie strony mieszkańca do weryfikacji tutaj