Sylwestrowa noc pod gwiazdami – zapraszamy!

2012-12-17 09:35:39

Do końca roku pozostało niespełna 2 tygodnie – już dziś serdecznie zapraszamy do wspólnego świętowania Nowego Roku 2013 na ząbkowickim Rynku. W programie koncert zespołu „Music 4est”, disco party, sztuczne ognie – to doskonała propozycja dla wszystkich!

Start 31 grudnia 2012 r. o godzinie 21.00. Rozgrzeje nas formacja „Music 4est” – gwiazda wieczoru, czwórka młodych ludzi, którzy swoim muzycznym stylem utrzymanym w tonie rock/reagge/pop wprowadzą w nastrój tanecznej zabawy. Burmistrz Marcin Orzeszek złoży życzenia noworoczne, a punktualnie o północy niebo nad Ząbkowicami rozświetli pokaz sztucznych ogni.

Piękna, świąteczna sceneria ząbkowickiej starówki, przygotowane atrakcje oraz fakt, że na Rynek może przyjść każdy, nawet w ostatniej chwili, bez żadnego nakładu kosztów – oto powody, dla których warto w tym ostatnim dniu starego roku bawić się wspólnie z nami!

Na koniec – dla najbardziej wytrwałych - zabawa dyskotekowa. Zapraszamy wszystkich mieszkańców Gminy oraz gości. Gwarantujemy wspaniałą, szampańską zabawę i udany start w Nowy Rok 2013.

Jesteś na profilu Ząbkowice Śląskie Miasto Krzywej Wieży - stronie mieszkańca miasta Wrocław. Materiały tutaj publikowane nie są poddawane procesowi moderacji. Naszemiasto.pl nie jest autorem wpisów i nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanej informacji. W przypadku nadużyć prosimy o zgłoszenie strony mieszkańca do weryfikacji tutaj