Rzeka Młodej Sztuki!

2012-11-26 12:06:16

Już po raz trzeci Wrocławski Dom Aukcyjny wraz z Galerią DNA zapraszają miłośników malarstwa na ucztę pod tytułem 3 Aukcja Młodej Sztuki ! W piątek 7 grudnia o godzinie 20.00 do Restauracji RIVER ul. Księcia Witolda 1 (między mostami).

W programie: smakowite przystawki serwowane przez mistrzów kuchni Restauracji RIVER oraz danie główne 50 wyjątkowych obrazów zdolnych i uznanych młodych twórców, na deser radość i satysfakcja nowych właścicieli dzieł sztuki.

„Poszukiwanie artystów oraz wybór i selekcja dzieł na aukcję to ogromne emocje i bardzo przyjemna praca, człowiek czuję się jak poławiacz pereł lub jak Indiana Jones. Ponieważ często odkrywamy dla świata wyjątkowych ludzi i ich niesamowite prace” - mówi Piotr Wawrzynów Marchand i właściciel Galerii DNA.

Aukcja Młodej Sztuki to okazja do zapoznania się z najnowszymi trendami na rynku sztuki współczesnej, który obecnie na całym świecie przeżywa swój rozkwit. Według raportu portalu artprice.com od lipca 2011 do czerwca 2012 zanotowano na nim obroty na poziomie 860 milionów euro. Bardzo cieszy nas fakt, że Wrocław wpisuje się w światowe trendy.

Szczegóły dotyczące aukcji oraz katalog dzieł znajduje się na naszej stronie internetowej:
www.wda.dnagallery.pl

Wrocławski Dom Aukcyjny & Galeria DNA
ul. Grodzka 5,
50-515 Wrocław
tel. 790 225 790,
email: biuro@dnagallery.pl
www.wda.dnagallery.plJesteś na profilu Anna Piotrowska - stronie mieszkańca miasta Wrocław. Materiały tutaj publikowane nie są poddawane procesowi moderacji. Naszemiasto.pl nie jest autorem wpisów i nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanej informacji. W przypadku nadużyć prosimy o zgłoszenie strony mieszkańca do weryfikacji tutaj