Pakiety Walentynkowe - pomysł na prezent !

2013-02-10 10:53:38

Wciąż brak Ci pomysłu na prezent na Walentynki? Chcesz, żeby w tym roku było to coś eleganckiego i niebanalnego?

Kup w prezencie zaproszenie do naszego salonu - PODARUNEK PIĘKNA na dowolny zabieg, pakiet z naszej oferty lub dowolną kwotę albo skorzystaj z naszych gotowych Pakietów Walentynkowych:

■Pakiet Walentynkowy 1: relaksujący masaż całego ciała "Malinowa Pokusa" + kompleksowy manicure z malowaniem paznokci OPI130 zł promocja - 100 zł !!!

■Pakiet Walentynkowy 2: odprężający masaż pleców i karku gorącymi kamieniami + zabieg nawilżający twarzy "W Sercu Nawilżania"190 zł promocja 140 zł

Wszystkie zabiegi i pakiety odbywają się w specjalnym klimacie wśród zapalonych świec, pięknych aromatów i spokojnej muzyki, a kosmetolodzy dokładają wszelkich starań, aby czas zabiegów był rzeczywiście dla osoby obdarowanej chwilami spokoju, odpoczynku i czasem wreszcie tylko dla siebie.

Zapraszamy :))

Gabinet Kosmetyki Francuskiej "Wyspa Piękna" tel: 71-783-30-05,
697-4444-22 www.wyspapiekna.pl www.facebook.com/wyspapiekna

Jesteś na profilu Wyspa Piękna - stronie mieszkańca miasta Wrocław. Materiały tutaj publikowane nie są poddawane procesowi moderacji. Naszemiasto.pl nie jest autorem wpisów i nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanej informacji. W przypadku nadużyć prosimy o zgłoszenie strony mieszkańca do weryfikacji tutaj