Dodaj zdjęcie profilowe

avatarPaulina Sak

Wrocław

Maciej Balcar i zespół Nie-bo w Zaklętych Rewirach. Promocja płyty "Live Trax 12"

2012-12-22 20:29:56

Już 2 lutego 2013 roku we wrocławskim klubie Zaklęte Rewiry wystąpi Maciej Balcar z zespołem Nie-bo. Będzie to od lat pierwszy koncert akustyczny we Wrocławiu Macieja Balcara w ramach trasy koncertowej promującej album „Live Trax 12”, który ukazał się 20 listopada 2012 roku. Jest to dwupłytowe wydawnictwo zawierające zarówno nowe piosenki, jak i zapis gliwickiego koncertu , jaki miał miejsce 12 lutego 2012 roku w trakcie trasy koncertowej „Ogień i Woda Acoustic Tour 2012”.

Na krążkach znalazło się 18 akustycznych utworów, które pochodzą z wcześniejszych studyjnych płyt artysty: „Czarno” oraz „Ogień i Woda”. Niespodzianką są również covery ulubionych artystów Maćka, m.in. Beth Hart, czy Dave Matthews Band. Całość to ponad 100 minut muzyki oraz niepowtarzalnego klimatu jaki panuje na maćkowych koncertach.
Maciej Balcar – polski muzyk, wokalista, kompozytor, autor tekstów, aktor teatralny i filmowy. Niezwykle charyzmatyczny człowiek, ogromny talent muzyczny, który wykorzystuje zarówno w swoim solowym projekcie, jak i w zespole Dżem od 2001 roku.

Zespół Nie-bo tworzą muzycy: Robert Lubera, Piotr Wojtanowski, Krzysztof Krupa oraz Maciej Mąka. Muzycy zespołu Nie-bo współpracowali z takimi artystami jak: Robert Gawliński, Artur Gadowski, Ocean, Ziyo, Sistars, Róże Europy.
Więcej informacji o artystach: www.maciekbalcar.com.pl oraz www.nie-bo.pl.

Koncert odbędzie się 2 lutego we wrocławskim klubie Zaklęte Rewiry (www.zakleterewiry.pl). Support: Ace Cover Band akustycznie. Bilety do nabycia w klubie oraz pod adresem mailowym: koncerty.zakleterewiry@gmail.com. Po koncercie odbędzie się akustyczne „jam session”, na które każdy może przynieść swoją gitarę i wziąć udział we wspólnym graniu.

Bilety:
koncerty.zakleterewiry@gmail.com oraz 660-858-704, 791-963-697, 501-406-823
Bilety w cenie:
przedsprzedaż: 30 zł
w dniu koncertu: 40 zł

Jesteś na profilu Paulina Sak - stronie mieszkańca miasta Wrocław. Materiały tutaj publikowane nie są poddawane procesowi moderacji. Naszemiasto.pl nie jest autorem wpisów i nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanej informacji. W przypadku nadużyć prosimy o zgłoszenie strony mieszkańca do weryfikacji tutaj