Lubin Górniczy Prosi o ten sam Dworzec jak kiedyś i Przywrócenie Pociągów.

2012-12-05 20:23:27

Miasto Lubin prezydenta Raczyńskiego, który obiecał dworzec kolejowy, ale go zburzył tracąc 205 tyś zł, twierdząc że miasto bogatsze od Wrocławia.

Najśmieszniejsze jest to że ci z Ochrony Środowiska twierdzą że remont jest niepotrzebny, gdyż stwarza duże niebezpieczeństwo dla środowiska, to śmieszne, a najwięcej spalin wydziela Komunikacja Samochodowa i stare niewyremontowane lokomotywy przez właścicieli, a okazuje się, że szynobus na trasie Legnica - Lubin może jeździć z prędkością 80-90 km/h, tyle że nie rozumie się tego co gadają o tym że nie może przekraczać 25 km/h, to pytanie dlaczego towarowe jadą z prędkością 100-110 km/h ?

Raczyński powiedział że nie będzie dworca kolejowego w tym samym miejscu, tylko przy hangarze na wylocie w kierunku Legnicy, przecież to jest chore, Lubin powinien mieć Dworzec oryginalnie posadzony, odkąd zostal wybudowany.

Raczyński już Błonie likwidować chce, bo mu się tak podoba, Lotnisko jest prywatne i nie pozwoli na imprezy, więc gdzie lubin będzie się bawił ?
Na Niepodległości ?
Raczyński jest nieodpowiedzialny, imprezy na drodze przelotowej będzie robił, ledwo 2 tyś osób się zmieściło, a co dopiero 200 tyś.

Ci co są w temacie, to wiedzą że Raczyński to kawał drania, wszystko odsprzedaje, niszczy, demoluje, Maćkała jak był, to byly imprezy, wszystkie budynki staly, jeździly pociągi, a Raczyński objął tron, więc Lubinian ogranicza do minimum, ponadto miesza osiedle blokowe z osiedlem domków jednorodzinnych, aby ci z góry obserwowali innych, czy to odpowiedzialne ?

Lubin ma krzywe ronda w kształcie jajka.
Czy musimy cierpiec z powodu Raczyńskiego ? Czy miastu nie należy się kawalka terenu do imprez ?

Odkąd jest Raczyński, więc zamiast rozwijać miasto, przebudować, wyremontować węzeł torowiskowy, to się okazuje że zamiast przywrócić te pociągi, to nic nie robi, a skkoro obiecał, to dlaczego nie dotrzymal obietnicy ?
Taki człowiek nie powinien być prezydentem, a zwykłym robotnikiem na drodze, bo nic dla nas nie robi, bo zamiast tego zostawi nam dziure, lub puste pole, a więc... Czy taki Prezydent powinien nadal być prezydentem, czy raczej powinien być zdyskwalifikowany ?
Czy powinno mu nalożyć kolosalną karę, za nie przemyślane decyzje ?

Teraz Raczyński ma gdzieś lubinian, nawet ich nie pyta co by chcieli, więc nie mamy PKS i PKP z prawdziwego zdarzenia, a PKS to ALDI.

Proszę, zareagujmy, póki raczyński zabuduje i zlikwiduje nawet zabytki, a lubinowi już prawie nic nie zostało, nawet Rynek wygląda jak po wojnie !

Pomóżcie Lubinian.
http://www.rynek-kolejowy.pl/34702/Dworzec_Lubin_Gorniczy_zburzony.htm

http://miedziowe.tv/index.php?option=com_hwdvideoshare&task=viewvideo&Itemid=63&video_id=2477

http://kurierkolejowy.eu/aktualnosci/9338/Zrownali-z-ziemia-dworzec-w-Lubinie.html

http://www.lubinextra.pl/aktualnosci,1020,byl-sobie-dworzec-pkp-video-foto-.html

Rynek Lubin

Jesteś na profilu Wyplacalni.pl.tl - stronie mieszkańca miasta . Materiały tutaj publikowane nie są poddawane procesowi moderacji. Naszemiasto.pl nie jest autorem wpisów i nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanej informacji. W przypadku nadużyć prosimy o zgłoszenie strony mieszkańca do weryfikacji tutaj