PR EXPERT

avatarPR EXPERT

Wrocław

KONDRAT Wina Wybrane już we Wrocławiu

2013-03-05 15:34:51

Marek Kondrat oficjalnie otworzył we Wrocławiu swój nowy sklep winiarski. Sobotnie spotkanie z aktorem było okazją do rozmowy o jego pasji, wiedzy, ulubionych smakach i planach, jakie wiąże z nowym biznesowym projektem.

Od soboty przy ulicy Słowiczej 19 działa nowy sklep winiarski KONDRAT Wina Wybrane. To już szósty po Warszawie, Krakowie, Łodzi, Gliwicach i Bydgoszczy z sieci firmowanej nazwiskiem aktora i równocześnie jedyny obecnie winiarski projekt Marka Kondrata. Mimo że Słowicza to adres dobrze znany wielbicielom wina, a wewnątrz można spotkać dawną obsługę, zmiana nazwy przyniosła sporą zmianę oferty. Podczas sobotniego spotkania towarzyszącego otwarciu sklepu aktor opowiadał o autorskim pomyśle na to miejsce.
- W naszej ofercie można znaleźć prawdziwe perełki - wina z niewielkich lokalnych winnic, wytwarzane przez prawdziwych pasjonatów, za którymi stoją lata rodzinnej tradycji. Ilość zastępujemy jakością. Współpracujemy z niwielkimi wytwórcami, stąd też nasza oferta badzo szybko się zmienia - mówił podczas spotkania Marek Kondrat.

W ofercie można znaleźć wybrane przez aktora trunki z Hiszpanii, Włoch, Francji, Chile i Nowego Świata. Ceny mają być przystępne dla większości klientów. W przypadku przeważającej liczby win z asortymentu kosztują w granicach 25-50 złotych. - Naszym celem jest upowszechnianie kultury picia wina i jego naturalnych kontekstów. Chcemy przekonywać ludzi, że dobre wino to takie, które nam smakuje. Może być różne w zależności od okazji, towarzystwa, posiłku, nastroju, a przy tym nie musi kosztować fortuny – dodawał Marek Kondrat.

Marek Kondrat popularyzuje kulturę picia wina także dosłownie. Właśnie temu mają służyć zapowiadane przez aktora kursy, degustacje i spotkania, a także specjalistyczne wydawnictwa. Aktor zapowiedział też cykl nowych spotkań we Wrocławiu. Jego gośćmi mają być wytwórcy wina z całej Europy, którzy dostarczają swoje produkty do sieci jego sklepów. Sam obiecał też regularnie odwiedzać Wrocław.

Z okazji otwarcia, od 3 do 9 marca, wszystkie wina w sklepie przy ulicy Słowiczej będzie można kupić z 10% rabatem.

Jesteś na profilu PR EXPERT - stronie mieszkańca miasta Wrocław. Materiały tutaj publikowane nie są poddawane procesowi moderacji. Naszemiasto.pl nie jest autorem wpisów i nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanej informacji. W przypadku nadużyć prosimy o zgłoszenie strony mieszkańca do weryfikacji tutaj