PR EXPERT

avatarPR EXPERT

Wrocław

Jeszcze więcej Super Plusów

2013-02-26 17:13:47

Super Plus, najbardziej opłacalna linia tonerów monochromatycznych w ofercie Black Point, poszerza się o dwa modele dedykowane drukarkom HP LaserJet Pro serii 400, M401 i M425. Tonery pozwalają obniżyć koszty druku średnio o 50%. To kolejne kartridże od polskiego producenta stworzone z myślą o popularnym sprzęcie biurowym.

Na rynku debiutują tonery Black Point Super Plus LBPPH80A i LBPPH80X. Kartridże znajdą zastosowanie w intensywnie eksploatowanych drukarkach biurowych - HP LaserJet Pro 400, M401 i M425. Wydajność premierowych tonerów jest od 23% do 30% większa niż materiałów oferowanych przez producenta sprzętu, co w połączeniu z atrakcyjną ceną i wysoką jakością wydruków pozwala obniżyć koszty aż o 50%.

- Oszczędność widać z każdą wydrukowaną stroną – mówi Piotr Drzewiecki, Product Manager Grupy Black Point. - Toner LBPPH80A pozwala wydrukować 3,5 tysiąca stron, o 800 więcej niż z OEM. W przypadku LBPPH80X uzyskujemy aż 1,600 stron więcej niż w przypadku materiału HP. A wszystko bezawaryjnie i z zachowaniem najwyższej jakości obrazu – dodaje.

Parametry nowych tonerów polskiego producenta potwierdziły restrykcyjne testy wewnętrznego laboratorium badawczo-rozwojowego Black Point, które zostały przeprowadzone zgodnie z normą ISO 19752:2004, z jakiej korzystają także producenci OEM. Ponadto, elitarna linia Super Plus objęta została specjalnym pakietem gwarancyjnym, który zapewnia bezpieczeństwo użytkowania przez cały czas eksploatacji, czyli aż do wyczerpania środka barwiącego. Gwarancja obejmuje zarówno tonery, jak i urządzenia drukujące, w których są używane. To nie wszystko – producent zobowiązuje się do naprawy sprzętu na własny koszt, jeżeli bezpośrednią przyczyną awarii okaże się użycie produktu z oferty.

– Bezpieczeństwo, także patentowe, naszych produktów, realna oszczędność i gwarancja najwyższej jakości obrazu zadowoli nawet najbardziej wymagających użytkowników – mówi Piotr Drzewiecki, Product Manager Grupy Black Point. – Nie trzeba nam jednak wierzyć na słowo, bo o wszystkim można przekonać się osobiście. Specjalnie z myślą o użytkownikach biurowych nasze nowe Super Plusy objęliśmy specjalnym programem ,,Weź toner na próbę” – dodaje.
W ramach programu, przez dwa tygodnie, bez ryzyka można we własnym biurze testować nowe tonery z oferty Black Point. Po tym czasie, jeśli z jakichś względów produkt nie spełni naszych oczekiwań, producent deklaruje zwrot kosztów.

Jesteś na profilu PR EXPERT - stronie mieszkańca miasta Wrocław. Materiały tutaj publikowane nie są poddawane procesowi moderacji. Naszemiasto.pl nie jest autorem wpisów i nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanej informacji. W przypadku nadużyć prosimy o zgłoszenie strony mieszkańca do weryfikacji tutaj