Jarmark Wielkanocny już w najbliższą sobotę!

2013-03-21 09:20:02

W sercu miasta - na ząbkowickim Rynku, już w sobotę 23 marca od godz. 11.00, ponad 60 wystawców, artystów-rzemieślników będzie prezentować swoje dekoracje wielkanocne : ręcznie malowane pisanki, stroiki, zajączki i inne. Ponadto pojawią się kulinarne świąteczne rarytasy: pyszne ciasta, miody, wyroby pasieczne, wędliny i przetwory. Każdy znajdzie coś dla siebie.

Nieprzebrany wybór oryginalnych ozdób, darmowa degustacja żurku wielkanocnego jak i zapowiadana piękna pogoda powinny zachęcić całe rodziny do odwiedzenia Ząbkowickiego Jarmarku Wielkanocnego.

Podczas jarmarku obędą się występy: Akademicki Zespół Pieśni i Tańca „Jedliniok”, Reprezentacyjny Dolnośląski Zespół Pieśni i Tańca ”Wrocław” oraz lokalni artyści: zespół „Santo”, kapela „Sami Swoi”, Radek Tarach, Magdalena Wąż, Paulina Szewczyk oraz dzieci z Przedszkola Publicznego nr 2 w Ząbkowicach Śląskich.

Serdecznie zapraszamy!

Jesteś na profilu Ząbkowice Śląskie Miasto Krzywej Wieży - stronie mieszkańca miasta Wrocław. Materiały tutaj publikowane nie są poddawane procesowi moderacji. Naszemiasto.pl nie jest autorem wpisów i nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanej informacji. W przypadku nadużyć prosimy o zgłoszenie strony mieszkańca do weryfikacji tutaj