I Turniej Kibiców Ślaska Wrocław 2013

2013-03-10 21:27:55

Już od 6 do 8 lipca 2013 na bocznym boisku Stadionu Oporowska odbędzie się I Turniej Kibiców Śląska Wrocław.

Celem turnieju jest upowszechnianie aktywnego spędzania okresu wakacyjnego,aktywizacja środowisk lokalnych i szerzenie zdrowego trybu życia wśród wrocławian oraz integracja wszystkich kibiców Śląska. W turnieju może wziąć udział każdy kibic Ślaska Wrocław oraz zgód m.in: Miedzi Legnica,Wisły Kraków,Lechii Gdańsk,Motoru Lublin,SFC Opava.Organizatorem turnieju jest działająca od 22 lipca 2012r. Niezależna Strona Kibiców Śląska Wrocław.

Gośćmi turnieju będą m.in: piłkarze Śląska Wrocław,trener Stanislav Levy oraz Prezes WKS Śląsk Wrocław Piotr Waśniewski który powiedział z organizatorom że będzie mógł zobaczyć jak kibice są blisko z klubem Niespodzianką turnieju będzie gość specjalny którego imię i nazwisko nie możemy zdradzić-powiedział jeden z organizatorów turnieju.

Jesteś na profilu Piotr Płomiński - stronie mieszkańca miasta Wrocław. Materiały tutaj publikowane nie są poddawane procesowi moderacji. Naszemiasto.pl nie jest autorem wpisów i nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanej informacji. W przypadku nadużyć prosimy o zgłoszenie strony mieszkańca do weryfikacji tutaj