Katarzyna Gradzik

avatarKatarzyna Gradzik

Wrocław
Usługi fryzjerskie na terenie Wrocławia z dojazdem do klienta. www.vernis-wroclaw.pl

Fryzjer z dojazdem wrocław

2013-02-25 19:20:46

Jestem fryzjerką, która postanowiła samodzielnie wykonywać pracę w zawodzie jednocześnie realizując swoją pasję … FRYZJERSTWO
Swoją pracę mam zamiar wykonywać jako „Mobilna fryzjerka”, co oznacza że usługi fryzjerskie wykonywać będę w domu klienta (jeśli wolisz, w moim domu).
Głównym celem mojej pracy jest osiągnięcie pełnego zadowolenia klienta. Zawsze chętnie służę pomocą zakresie doboru fryzury, koloru włosów, udzielę wielu cennych rad w zakresie regeneracji oraz pielęgnacji włosów.
Jestem jedną z niewielu fryzjerek na terenie Wrocławia, która nie pobiera dodatkowej opłaty za dojazd, dodatkowo godziny mojej pracy są bardzo elastyczne, gdyż w razie zaistniałej potrzeby jestem w stanie wykonać dla Ciebie usługę bardzo wcześnie rano, lub późnym wieczorem.
Dodatkowym aspektem, który wyróżnia mnie spośród mojej konkurencji są ceny, które pomimo zachowania wysokiej jakości wykonywanej usługi nadal pozostają dużo niższe niż u konkurencji.

Kontakt:
Nr. tel. 782146810
mail: vernis.wroclaw@onet.pl

Jesteś na profilu Katarzyna Gradzik - stronie mieszkańca miasta Wrocław. Materiały tutaj publikowane nie są poddawane procesowi moderacji. Naszemiasto.pl nie jest autorem wpisów i nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanej informacji. W przypadku nadużyć prosimy o zgłoszenie strony mieszkańca do weryfikacji tutaj