Dariusz Białek

avatarDariusz Białek

Wrocław
Zapraszam na www.ekojarmarki.pl A zawodowo to wynajmuję i wypożyczam drewniane Domki Handlowe na różne imprezy plenerowe, jarmarki, kiermasze i festyny. Stragany, stoiska, chatki i budki wykonane są z naturalnego drewna.

Ekojarmark Wielkanocny 20-29 marca 2013 zapraszamy !

2013-02-06 23:30:24

Zapraszamy - wraz z ekologiczną Fundacją Ekorozwoju - na kolejną edycję Ekojarmarku na ulicy Szewskiej, przy wrocławskim Rynku. Od 20 do 29 marca 2013 roku.
W każdym ekojarmarku udział biorą lokalni producenci żywności, rolnicy ekologiczni, rzemieślnicy i artyści ludowi. Część z nich jest członkami tzw. partnerstw lokalnych.
Jarmark wspierają również członkowie różnorodnych instytucji i organizacji, działających na rzecz lokalnego dziedzictwa kulturowego, zrównoważonego rozwoju czy też prowadzących działalność edukacyjną. Więcej o programie ekojarmarku na portalu Zielona Brama.
A informacja o domkach handlowych, straganach i kramach z drewna, które staną we Wrocławiu są na stronie współorganizatora, czyli www.ekojarmarki.pl

Jesteś na profilu Dariusz Białek - stronie mieszkańca miasta Wrocław. Materiały tutaj publikowane nie są poddawane procesowi moderacji. Naszemiasto.pl nie jest autorem wpisów i nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanej informacji. W przypadku nadużyć prosimy o zgłoszenie strony mieszkańca do weryfikacji tutaj