Dodaj zdjęcie profilowe

avatarPaulina Sak

Wrocław

25-lecie zespołu Closterkeller i oficjalny zlot fanów w Zaklętych Rewirach!

2013-03-25 17:31:53

Closterkeller to czołowy przedstawiciel nurtu tak zwanego „klimatycznego” rocka na polskiej scenie muzycznej. Swoją karierę rozpoczęli w 1988 roku i w tym czasie wydali 9 studyjnych albumów oraz zdobyli kilkadziesiąt nagród. Liderką zespołu jest niezwykle charyzmatyczna i utalentowana Anja Orthodox. To jedna z czołowych wokalistek rockowych, obdarzona charakterystycznym głosem, charyzmą i manierą wokalną. Zespół uważany jest za prekursora muzyki gotyckiej w Polsce, która zawiera w sobie wpływy stylów new oraz cold wave, a nawet metalu. Closterkeller zdecydowanie trzeba uznać za niepowtarzalną i oryginalną grupę muzyczną.

Już 13 kwietnia zagrają koncert z okazji 25-lecia działalności artystycznej we wrocławskim klubie Zaklęte Rewiry. Będzie to wyjątkowy koncert, podczas którego jego uczestnicy będą mogli usłyszeć największe przeboje zespołu Closterkeller, m.in. „Czas komety”, „Władza”, „Bez odwrotu”, „Fortepian”, czy „Lunar”. Ponadto, będzie to występ akustyczny – pierwszy we Wrocławiu od 2006 roku!

Skład zespołu:
Anja Orthodox – śpiew, instrumenty klawiszowe
Krzysztof Najman – gitara basowa|
Michał „Rollo” Rollinger – instrumenty klawiszowe
Mariusz Kumala – gitara
Gerard „Gero” Klawe - perkusja

Będzie to również wyjątkowa okazja dla fanów zespołu, ponieważ przy tym wydarzeniu odbędzie się oficjalny zlot fanów! Będzie można porozmawiać z zespołem, zrobić sobie zdjęcia, wziąć autografy i może nawet zjeść Jubileuszowy tort.. ale więcej szczegółów nie zdradzimy! Co będzie, dowiedzą się Ci, którzy na koncert przyjdą. Należy w tym momencie zaznaczyć, że Closterkeller jest jednym z niewielu zespołów w Polsce, który ma bardzo szerokie i wierne grono fanów, które wspiera zespół na każdym etapie jego kariery.

Zanim jednak nastąpi uroczysta i gotycka uczta, uczestnicy będą mieli przyjemność posłuchać pięknej i utalentowanej wokalistki Adrianny Styrcz. Jest to wrocławianka, którą można było poznać między innymi w programie X-Factor. Obecnie z sukcesem współtworzy w takie projekty jak Sinusoidal oraz Lody.
Koncert odbędzie się 13 kwietnia 2013 roku w klubie Zaklęte Rewiry. Start - 20:00.

Bilety w cenie: 33 zł – przedsprzedaż, 40 zł – w dniu koncertu.
Bilety do nabycia w trzech klubach (od 28.03.2013 r.): Zaklęte Rewiry (ul. Krakowska 100), Oregano (ul. Bogusławskiego 101), Oregano (ul. Kuźnicza 57/58). Rezerwacja biletów: koncerty.zakleterewiry@gmail.com
www.zakleterewiry.pl
www.closterkeller.pl

Jesteś na profilu Paulina Sak - stronie mieszkańca miasta Wrocław. Materiały tutaj publikowane nie są poddawane procesowi moderacji. Naszemiasto.pl nie jest autorem wpisów i nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanej informacji. W przypadku nadużyć prosimy o zgłoszenie strony mieszkańca do weryfikacji tutaj