Wybierz region

Wybierz miasto

  Zrób czas-Zrób zegar \ Make time - Make a clock

  MaluMika
  Wrocław, ul. Władysława Jagiełły/3/5, +48 72 880 13 09

  18:00 - 21:00 Środa, 7 marca

  • od 60zł

  Która jest godzina?! CZAS NA ZEGAR. Wreszcie jest czas na wiosnę. Przygotuj się na najbardziej świeżą porę roku i zrób z nami zegar. Wybierasz formę, którą chcesz użyć jako tarczę zegara, potem pomagamy ją pomalować i zamontować mechanizm po wypaleniu. W dniu warsztatów wybierasz mechanizm, który najbardziej ci pasuje. Cena: od 60zł do 110zł zależy od formy i mechanizmu.
  -
  What time is it? CLOCK TIME. It is finally time for spring! Prepare yourself for the freshest season of the year by making a clock with us. You can choose the form to make your clock and then we will help you mount the mechanism after firing the form. On the day of the workshop, you’ll choose the mechanism which you like best. Price: from 60-110zl depending on the form and clock mechanism chosen.

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Plebiscyt

  Pokaż się w stroju krasnala z gitarą!

  Pokaż się w stroju krasnala z gitarą!